Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-djk-z-19         baner-czersk-19

Międzychód. Sławomir Troszczyński wygrywa VII turniej Grand Prix w Kopa Sportowego o puchar Krainy 100 Jezior.

grand prix kopa sportowego

Siódma sesja IV edycji GP w Kopa Sportowego o puchar Krainy 100 Jezior była jednocześnie czwartym turniejem w ramach IV edycji Super Pucharu 2018 (klasyfikacja dla członków Klubu - zaplanowanych zostało 18. turniejów).

 

W VII sesji przypomniał się Sławek Troszczyński wygrywając przedostatnia rundę całego cyklu rozgrywek z dorobkiem 18,0 pkt. (+105) wyprzedzając Wojciecha Lubika (nowe wsparcie klubowe) tylko małymi punktami (+80) oraz Leona Szulca, który zdobył 17 pkt. (+48) sprawiając tym samym sobie oczekiwaną od jakiegoś czasu niespodziankę oraz awans na I m-ce w Super Pucharze 2018.

Fotel lidera rozgrywek GP sezonu 2017/18 zachował Włodzimierza Fojud, który zgromadził już 105 pkt. (+510) pkt. Na drugie miejsce awansował ponownie Władysław Ziółek 100,83 pkt. a na trzecie miejsce spadł Włodzimierz Paroń – 100,5 pkt. Jak widać różnice są bardzo minimalne, a zaplecze czołówki broni nie składa, czwarty w klasyfikacji, Krzysztof Otto zgromadził dotychczas 99,0 pkt. Tak więc ostanie rozdania w VIII finałowej sesji zapowiadaj się niezmiernie emocjonująco!

Drużynowo VII sesję wygrała drużyna Kontra – Rej III – 44,5 pkt. (Sławomir Troszczyński, Andrzej Kupka. Krzysztof Bartkowiak i Adam Gidlewicz). Po VII sesjach nastąpiła zmiana lidera, na fotel wskoczyła drużyna Kontra – Rej V (Krzysztof Otto, Władysław Drobnik, Zdzisław Wesołowski, Leon Szulc)  z dorobkiem 284 pkt., wyprzedzając drużynę Kontra – Rej II zaledwie o 1 punkt. Również w tej klasyfikacji będzie bardzo ciekawie w finałowej sesji - 20 kwietnia 2018!

Siódma sesja IV edycji GP w Kopa Sportowego o puchar Krainy 100 Jezior była jednocześnie czwartym turniejem  w ramach IV edycji Super Pucharu 2018 (klasyfikacja dla członków Klubu - zaplanowanych zostało 18. turniejów). Prowadzenie w tej klasyfikacji objął Leon Szulc – 59 pkt., który wyprzedza Włodzimierza Fojuda – 57,5 pkt. oraz Włodzimierza Paronia i Krzysztofa Kawę, którzy zgromadzili po – 57 pkt. Również i w tej klasyfikacji jest bardzo, bardzo ciekawie, a biorąc pod uwagę, że to jeszcze czternaście turniejów do rozegrania; emocji będzie co niemiara!

W XI sesji II edycji Grand Prix w Tysiąca zwyciężyła Grażyna Piekarska – 13 pkt. która wyprzedziła  Zenona Nygę – 12 pkt. i Krzysztofa Wachowiaka – 11 pkt. Liderem II edycji GP nadal pozostaje Zenon Nyga – 98 pkt., który wyprzedza Krzysztofa Wachowiaka – 91,5 pkt., Grażynę Piekarską - 83,5 pkt. oraz Henryka Napierałę – 76 pkt. Ostatnia X sesja również 20 kwietnia 2018 roku w Hotelu Neptun.

Tak więc finał międzychodzkich rozgrywek zapowiada nie niezwykle emocjonująco, i to wszystko w roku obchodów 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości i 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego! Walczymy o bardzo prestiżowe tytuły!!!

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg