Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-djk-z-19         baner-czersk-19

Jerzy Urich i Donimierz liderami Masters Kaszëbë 2018.

jerzy ulr liderami mast

Mistrzostwa Gminy Krokowa

Trzeci turniej Masters Kaszëbë 2018 o Mistrzostwo Gminy Krokowa, odbył się w Sławoszynie i przyniósł sukces drużynie Donimierza, która wygrała wszystkie klasyfikacje ustanawiając rekordowy wynik w drużynie. Liderami rozgrywek zostali Jerzy Urich i zespół Donimierza.

Turniej o Mistrzostwo Gminy Krokowa przyniósł awans na pozycje lidera rozgrywek zespołowi z Donimierza. Natomiast pozostałe zespoły z czołówki trzymają się mocno - Tornado Lębork, Kaszëbë Baszka Nowa Karczma i Klimek Grudziądz, utrzymują się w czołówce i nadają ton rozgrywkom Masters Kaszëbë 2018.

W rankingu indywidualnym liderem pozostał Jerzy Urich z Tornado Lębork. Drugie miejsce zajmuje Miiller Gerard - Kaszuby Lębork. Na trzecim miejscu znajduje się Piełowski Janusz - Kaszëbë Baszka Nowa Karczma. Blisko podium znajdują się także Kawski WojciechKlimek Grudziądz.

W rankingu par prowadzą Bruszkiewicz Andrzej i Waldowski Ryszard - Donimierz. Drugie miejsce zajmuje Formela Jan i Iwaniuk Wacław - Tornado Lębork. Trzecie miejsce na podium zajmują Dominiecki Tadeusz i Urich Jerzy - Tornado Lębork.

Liderem rozgrywek zespołów jest Donimierz – kpt. Frankowski Daniel, Bruszkiewicz Andrzej, Frankowski Wacław, Waldowski Ryszard. Na podium znajduje się także Tornado Lębork i Klimek Grudziądz. Kolejne miejsca następujące zespoły: Kaszëbë Baszka Nowa Karczma, Hotel Zamek Gniew, Szpica Szemud i Orły Przodkowo.

Kolejnym turniejem rozgrywanym w ramach Masters Kaszëbë 2018, będzie Puchar Bałtyku, który odbędzie się 27 maja w Gniewinie.

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg