Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-djk-z-19         baner-czersk-19

Borek Wlkp. Stefan Nowicki zdobył Super Puchar Polski w Kopa.

borek stef nowic

27.05.2018r w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Borku Wlkp.   odbył się turniej kopa sportowego o Super-Puchar Polski, którego współorganizatorem był Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu.

Do rywalizacji turniejowych przystąpiło 108 zawodników w tym 4 zawodniczki z 27 drużyn. W turnieju rozegrano 5 rund po 32 rozdania w klasyfikacji indywidualnej, drużynowej i w parach.

Po zaciętej walce sportowej w klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zdobył Stefan Nowicki, tuż za nim na drugim miejscu uplasował się Ryszard Woźniak. Trzecie miejsce wywalczył sobie Rafał Wyzuj. Kolejne miejsca zajęli: Majsnerowski Aleksander, Andrzejewski Zenon, Kulczyński Zenon, Błaszczyk Jakub, Herman Krzysztof, Konieczny Mirosław, Wysocki Adam, Walenciak Oskar, Dominiczak Stanisław, Sommerfeld Ryszard, Dalecki Mirosław, Walter Jacek, Kaj Grzegorz, Lisiak Wiesław, Cieloszyk Stefan, Marciniak Robert, Woźniak Sylwester, Skórzewska Barbara, Gigon Jan, Szwałek Grzegorz, Ratajczak Zbigniew, Perz Roman, Staroń Mariusz, Jasiński Ireneusz, Frala Henryk, Skrzypek Zbigniew i Andrzejewski Stefan.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsca zajęli : Kuźma Henryk, Perz Roman, Wyzuj Rafał, Majchrzak Leonard z drużyny Niezależni. Drugie miejsce wywalczyli sobie Książyk Kazimierz, Książyk Tadeusz, Andrzejewski Zenon, Cieloszyk Stefan z drużyny Sępy Kawczyn. Trzecie miejsce po sportowej walce zdobyli Nowicki Stefan, Filipiak Jacek, Ratajczak Tadeusz, Woźniak Sylwester.

W klasyfikacji par pierwsze miejsce zdobyli:   Andrzejewski Zenon i Cieloszyk Stefan, tuż za nimi na podium stanęli Wyzuj Rafał, Majchrzak Leonard i na trzecim miejsce uklasowali się .Nowicki Stefan i Filipiak Jacek

Najwięcej pkt wśród pań zdobyła Barbara Skórzewska , najstarszym zawodnikiem okazał się Leonard Majchrzak, a najmłodszym zawodnikiem Jakub Błaszczyk .

Wszyscy wymienieni zawodnicy i zawodniczki zostali uhonorowani pucharami i upominkami. Turniej minął w przyjemnej i sympatycznej atmosferze.

                                                                                  Prezes WLKS - Hieronim Tacka

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg