Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     banerMB-rumia-19             baner-BC19

KK Baszta Bytów zaprasza na Puchar Ziemi Bytowskiej.

puch ziemi bytows

3 czerwca 2018 roku w Bytowie w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Dzieci Europy odbędzie się turniej sportowy o Puchar Ziemi Bytowskiej. Będzie to święto Bytowskiej Ligi Baśki, która zakończyła rozgrywki.

 

Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport z asem serce - tzw. „Czerwona Baśka”. Turniej będzie rozgrywany w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz indywidualnej pań, panów, podczas których zawodnicy rozegrają 5 rund po 32 rozdania.

 

KK Baszta Bytów zaprasza wszystkich miłośników i pasjonatów gry do Bytowa na finał Bytowskiej ligi Baśki. Na najlepszych czekają wspaniałe nagrody oraz nagroda główna w postaci telewizora.​

 

Turniej o Puchar Ziemi Bytowskiej, zostanie rozegrany w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Dzieci Europy, ul. Styp-Rekowskiego 5. Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 3 czerwca 2018 br., zapisy, godz. 12 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13/10.

 

Patronat honorowy nad Bytowską Ligę Baśki objął Ryszard Sylka – Burmistrz Bytowa. Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego Jan Kleinszmidt i Federacja Kaszëbë Baszka - Lës..

Na rozgrywki Bytowskiej Ligi Baśki w karcianą Baśkę, zaprasza KK Baszta Bytów i Federacja Kaszëbë Baszka - Lës.

Info – Irek Paszke

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg