Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     banerMB-rumia-19             baner-BC19

Henryk Zatorski i MIR-wo Łasin liderami Masters Polska 2018.

henr zators mirwww

Pierwszy turniej Masters Polska 2018 o Puchar Polski, odbył się w Brusach i przyniósł sukces MIR-wo Łasin. Liderami rozgrywek został Henryk Zatorski z As Pik I Chełmża.

Puchar Polski przyniósł sukces zawodnikom MIR-wo Łasin, którzy w Brusach pokazali jakość gry, która przełożyła się na końcowy sukces. W czołówce turnieju sklasyfikowano także AS PIK I Chełmża, Asy Mikołajki Kaszëbë Baszka Nowa Karczma oraz zespoły gospodarzy Skowronki Kinice i Brusy, które to zespoły nadają ton rozgrywkom Masters Polska 2018.

W rankingu indywidualnym liderem został Zatorski Henryk z AS PIK I Chełmża. Drugie miejsce zajmuje Smoliński Stefan - Asy Mikołajki Pomorskie. Na trzecim miejscu znajduje się Kiedrowski ArturBrusy. Blisko podium znajdują się także: Baran Marek – Asy Białogóra, Pawlicki Zygmunt - Relax Runowo, Sychowski KazimierzWejher Wejherowo i Grygiel Jakub - WLKS Borek Wlkp II.

W rankingu par prowadzą Asy Mikołajki Olak Józef i Smoliński Stefan. Drugie miejsce zajmuje AS PIK I Chełmża - Zatorski Henryk i Kłosowski Bogdan. Trzecie miejsce na podium zajmująKaszëbë Baszka Nowa Karczma - Piełowski Janusz i Mosiński Henryk.

Liderem rozgrywek zespołów został zespół MIR-WO Łasin – kpt. Sinicki Jerzy, Ciernicki Wojciech, Kawski Marek i Kawski Franciszek. Na podium znajduje się także AS PIK I Chełmża i Asy Mikołajki Pomorskie. Kolejne miejsca następujące zespoły: Brusy, Skowronki Kinice, Kaszëbë Baszka Nowa Karczma, Relax Runowo, WLKS Borek Wlkp II, Gmina Kołczygłowy i Baszta Bytów.

Kolejnym turniejem rozgrywanym w ramach Masters Polska 2018, będą Mistrzostwa Polski, które zostaną rozegrane 10 czerwca w Szemudzie.

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg