Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     banerMB-rumia-19             baner-BC19

Bytów. Super Puchar Polski w Czarną Baśkę - VII turniej Masters Pomorze.

bytow sup puch pols 18

17 czerwca 2018 roku w Bytowie w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Dzieci Europy odbędzie się turniej sportowy o Super Puchar Polski w Czarną Baśkę.

Uwaga – turniej został przeniesiony z Somonina do Bytowa ze względów organizacyjnych.

Turniej o Super Puchar Polski w Czarną Baśkę, będzie rozgrywany zgodnie obowiązującymi przepisami gry Baszka Méster Sport z As trefl w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania.

Super Puchar Polski w Czarną Baśkę, to turniej sportowy, który zalicza się do rankingu Masters Pomorze 2018. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button. 

Turniej o Super Puchar Polski w Czarną Baśkę, zostanie rozegrany w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Dzieci Europy, ul. Styp-Rekowskiego 5. Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 17 czerwca 2018 br., zapisy, godz. 12 – 12/50. O godz. 13.10 rozpoczną się zmagania sportowe. 

Patronat honorowy nad turniejem o Super Puchar Polski w Czarną Baśkę objął Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego Jan Kleinszmidt, Starosta Bytowski Leszek Waszkiewicz oraz Ryszard Sylka – Burmistrz Bytowa.

Na turniej o Super Puchar Polski w czarną Baśkę zaprasza KK Baszta Bytów

masters-pomorze

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg