Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     banerMB-rumia-19             baner-BC19

Henryk Mosiński i Borowiacy Chojnice zdobywają Puchar Wójta Gminy Kołczygłowy.

11henr-mosi-borowia-chojn

22 lipca 2018 roku do Kołczygłowach odbył się turniej sportowy Bytovia Cup o Puchar Wójta Gminy Kołczygłowy, który był dedykowany osobom niepełnosprawnym. Turniej został rozegrany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kołczygłowy – Wacława Kozłowskiego.

 

Turniej sportowy Bytovia Cup o Puchar Wójta Gminy Kołczygłowy, został rozegrany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, z asem serce, w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz indywidualnej pań, panów. Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrali 5 rund po 32 rozdania. Nagroda główna w kategorii open telewizor. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymają pamiątkowy button.

 

Bytovia Cup o Puchar Wójta Gminy Kołczygłowy, zdobył Mosiński Henryk z Kaszebe Baszka Nowa Karczma. Drugie miejsce zdobył Błaszkowski Ignacy z FC Sierakowice. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Wysocki Józef z Chojny Chojnice. Najlepszą zawodniczką została Maria Bołtroczyk z Baszty Bytów.

 

W rywalizacji par wygrali Błaszkowski Ignacy i Labuda Kazimierz z FC Sierakowice. Drugie miejsce zdobyła para Trześniewski Kazimierz i Słomiński Jan - Borowiacy Chojnice. Na trzecim miejscu sklasyfikowano Bołtruczyk Maria i Paszke Ireneusz z Baszty Bytów.

 

Najlepszym zespołem Bytovia Cup o Puchar Wójta Gminy Kołczygłowy zostali Borowiacy Chojnice - kpt. Trześniewski Kazimierz, Słomiński Jan, Neńca Ryszard, Żynda Franciszek. Drugie miejsce zdobyły Chojny Chojnice – kpt. Kosecki Alfred, Gradowski Andrzej, Wenderski Bogdan, Wysocki Józef. Trzecie miejsce zdobyło Kaszebe Baszka Nowa Karczma – kpt. Szczechowiak Jan, Mosiński Henryk, Piełowski Janusz, Ugowski Mirosław. Wśród najlepszych zespołów turnieju sklasyfikowano także: Borzytuchom OSP, WDK Ugoszcz, Asy Chojnice i Basztę Bytów.

 

Wśród uczestników turnieju rozlosowano telewizor, specjalną nagrodę ufundowaną przez Wójta Gminy Kołczygłowy – Wacława Kozłowskiego.

Turniej Bytovia Cup, został rozegrany w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołczygłowach we współpracy z Gminą Kołczygłowy i Czesław Lang – Lang Team.

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg