Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

                                                                baner-mar-rums-19           

Bytów. Mieczysław Ramczykowski i Fc Kaszubia Studzienice wygrywają IV turniej Bytowskiej Ligi Baśki.

bytow mieczyslaw

20 października rozegrano IV turniej Bytowskiej Ligi Baśki, w sezonie 2018/19. Patronat honorowy nad Bytowską Ligę Baśki objął Ryszard Sylka – Burmistrz Bytowa.

Zwycięzcą turnieju został Ramczykowski Mieczysław Orły Borzytuchom. Kolejne miejsca zajęli Orłowski Marian - Magik i Kulas JerzyKaziuki. Liderem po czterech turniejach w Bytowskiej Lidze Baśki, jest Kulas Jerzy - Kaziuki. Drugie miejsce zajmuje Orłowski Marian - Magik, natomiast na trzecim miejscu znajduje się Rzepiński Stanisław z FC Kaszubia Studzienice.

W rywalizacji zespołów zwyciężyła FC Kaszubia Studzienice, która wyprzedziła Zamek Bytów i Kaziuki. Po czterech turniejach prowadzi zespół Gminy Kołczygłowy, który wyprzedza Kaziuki i FC Kaszubia Studzienice.

Turnieje Bytowskiej Ligi Baśki będą rozgrywane w Centrum Cateringowe „Zagoda” w Bytowie, ul. Szarych Szeregów 10a – w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca. Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu turnieju: zapisy, godz. 16 – 16/50. Turniej sportowy godz. 17/10.

Patronat honorowy nad Bytowską Ligę Baśki objął Ryszard Sylka – Burmistrz Bytowa. Więcej informacji na temat rozgrywek, można otrzymać pod nr. tel 514627469 u Irka Paszke, który  prowadzi rozgrywki sportowe.

Organizatorem rozgrywek Bytowskiej Ligi Baśki  w karcianą Baśkę, jest klub karciany KK Baszta Bytów.

Info – Irek Paszke

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg