Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       banerbolsz19         banerchaws-19

Baśka Białogóra i Andrzej Maszke zwycięzcami Masters Pomorze 2018.

baska bialo andrzej maszke mast pom 18

Baśka Białogóra – zwycięzca Masters Pomorze (Maszke Andrzej, Koziróg Ryszard, Baran Marek, Jamrus Jan)

W Masters Pomorze 2018, Baśka Białogóra po raz drugi wygrywa rozgrywki sportowe. Zespół z Białogóry, był najrówniej grającym teamem przez całe rozgrywki i odniósł zasłużone zwycięstwo.

Bramę Pomorza, zdobył zespół Chojny Chojnice. Baśka Białogóra utrzymała pozycję lidera, natomiast drugie miejsce do mety dowiózł As Pik III Chełmża. Na trzecim miejscu rywalizacje ukończyło Kaszëbë Baszka Nowa Karczma.

W rankingu indywidualnym zwycięzcą rozgrywek został Maszke Andrzej - Baśka Białogóra. Drugie miejsce zajął Roman Tietz z As Pik II Chełmża. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Ugowski Mirosław - Kaszëbë Baszka Nowa Karczma. Blisko podium finiszowali także kolejni zawodnicy: Słomiński Jan - Borowiacy Chojnice, Hetmański Grzegorz - Ewa+trzech Kościerzyna, Dąbrowski Czesław - As Pik V Chełmża i Nowacki Jan - As Pik IV Chełmża.

W rankingu par zwyciężyła Baśka Białogóra - Maszke Andrzej i Jamrus Jan. Drugie miejsce zajmuje As Pik Chełmża – Ryszard Zambrowski i Jan Nowacki. Trzecie miejsce na podium zdobyli zawodnicy As Pik III Chełmża - Zatorski Henryk i Kuciak Zbigniew.

Mistrzem po raz drugi z rzędu Masters Pomorze, została Baśki Białogóra – kpt. Andrzej Maszke, Marek Baran, Jan Jamrus, Ryszard Koziróg. Na podium znajduje się także As Pik III Chełmża – kpt. Henryk Zatorski, Zbigniew Kuciak, Pilecki Konstanty i Szutkowski Piotr. Trzecie Miejsce zajęło Kaszëbë Baszka Nowa Karczma – kpt. Ugowski Mirosław, Mosiński Henryk, Piełowski Janusz i Władysław Wilma. Wśród najlepszych zespołów rozgrywek, sklasyfikowano następujące ekipy: As Pik IV Chełmża, Borowiacy Chojnice, As Pik V Chełmża, As Pik II Chełmża, Baszta Bytów, Ewa+Trzech Kościerzyna i Relax Runowo.

masters-pomorze

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg