Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-pp-br-19         baner-Pch-19

Mistrzostwa Krajny dla Janusza Piełowskiego i Kaszëbë Baszka Nowa Karczma.

181028Mrocza27

28 października 2018 roku w Mroczy, odbył się turniej sportowy Mistrzostwa Krajny i Powiatu Nakielskiego w Baśkę. Turniej został rozegrany pod honorowym patronatem Starosty Nakielskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza.

Turniej o Mistrzostwo Krajny i Powiatu Nakielskiego, został rozegrany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, w  kategoriach: drużynowej, indywidualnej pań i panów oraz parami. W turnieju, zawodnicy rywalizowali na dystansie 5 rund. Organizator przygotował pucharyy oraz nagrody rzeczowe.

Mistrzem Krajny i Powiatu Nakielskiego, został Janusz Piełowski z Kaszëbë Baszka Nowa Karczma, ktory zdobył max ilość pkt. Drugie miejsce zajął Bronk Andrzej - MARwoje Gdańsk, natomiast na trzecim miejscu finiszował Trzósło Roman - Familia Więcbork. Wśród najlepszych zawodników turnieju, sklasyfikowano także: Słomińskiego Jana - Borowiacy Chojnice, Liss Henryka - Klan Pawelskich, Boreckiego Bronisława - Relax Borecki i Gonciarz Jana – Plebanka.

Turniej par wygrali Gonciarz Jan i Błociński Ulrych – Plebanka. Drugie miejsce zajął Klimek Grudziądz - Jaworowski Janusz i Klajborowski Janusz. Trzecie miejsce zdobyli MARwoje Gdańsk - Bronk Andrzej i Bronk Mieczysław.

Mistrzem Krajny i Powiatu Nakielskiego w rywalizacji zespołów, zostało Kaszëbë Baszka Nowa Karczma. – kpt. Szczechowiak Jan, Mosiński Henryk, Piełowski Janusz, Ugowski Mirosław. Drugie miejsce zdobyli Borowiacy Chojnice – kpt. Trześniewski Kazimierz, Borzych Franciszek, Kortas Franciszek, Słomiński Jan. Trzecie miejsce zajął Relax Borecki Runowo – kpt. Jarząb Wiesław, Borecki Bronisław, Kania Marcin, Pawlicki Zygmunt. Blisko podium finiszowały kolejne zespoły: Rzemieślnik Mrocza, Familia Więcbork, Klan Pawelskich i Klimek Grudziądz.

Mistrzostwa Krajny i Powiatu Nakielskiego, zostały rozegrane w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy. Organizatorem był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy. 

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg