Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

                                                                     baner-TJob19

Karol Synoradzki i Kaszëbë Baszka Nowa Karczma Mistrzami Gminy Konarzyny.

181104Konarzyny10

4 listopada w Konarzynach, w Gminnym Ośrodku Kultury, odbył się turniej sportowy Mistrzostwa Gminy Konarzyny. Turniej został rozegrany pod patronatem Wójta Gminy Konarzyny - Jacka Warsińskiego.

 

Turniej został rozegrany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, z asem serce. W Mistrzostwach Gminy Konarzyny, była prowadzona klasyfikacja indywidualna, par i drużynowa.

 

Turniej wygrał Synoracki Karol – Torotrans Chojnice. Drugie miejsce zajął Gradowski Andrzej - Chojny Chojnice. Trzecie miejsce zdobył Malek Tadeusz - Baszta Bytów.

 

Rywalizację par wygrali Żynda Franciszek i Synoracki Karol – Torotrans Chojnice. Kolejne miejsca zajęli Mosiński Henryk i Bronk Mieczysław - Kaszebe Baszka Nowa Karczma oraz Partyka Ireneusz i Czapiewski Krzysztof - Tury Chojnie II.

 

Najlepszym zespołem turnieju został Kaszëbë Baszka Nowa Karczma – kpt. Szczechowiak Jan, Bronk Mieczysław, Mosiński Henryk, Ugowski Mirosław. Na podium znaleźli się także Torotrans Chojnice i Borowiacy Chojnice. Blisko podium byli także: Chojny Chojnice, Tury Chojnie II, Dziemiany i Baszta Bytów.

 

Turniej o Mistrzostwo Gminy Konarzyny został rozegrany w Gminnym Ośrodku Kultury Konarzynach.

Gospodarzami turnieju były Marlena Bakhaus oraz Gminny Ośrodek Kultury w Konarzynach.

Info – Marlena Bakhaus

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg