Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

                                                                     baner-TJob19

Kazimierz Trąbka z Kościana wygrał turniej kopa sportowego o puchar sołtysa wsi Krzyżanowo.

krzyzanowo trabka

10 listopada 2018 r. w sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Krzyżanowie rozegrany został turniej kopa sportowego o puchar sołtysa wsi Krzyżanowo.

Do rozgrywek przystąpiło 100 amatorów gry w kopa w tym 4 panie, reprezentujący powiaty: kościański, gostyński, leszczyński, krotoszyński, rawicki, śremski, wolsztyński i poznański. Rozegrano 5 pięć rund po 32 rozdania a grano zgodnie z regulaminem Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego.

Turniej wygrał Kazimierz Trąbka z Kościana. Drugie miejsce zajął Mirosław Kędziora z Czarkowa, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Konrad Jankowski ze Śremu. W czołówce znaleźli się jeszcze: 4) Piotr Kaźmierczak z Jarogniewic, 5) Mirosław Ciszewski z Nowego Dębca, 6) Zdzisław Majorek z Jerki, 7) Mirosław Witczak z Żabna, 8), Karol Lemański ze Starego Bojanowa, 9) Eugeniusz Budzyń z Kościana i 10) Dawid Boroń z Kościana.

W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Danuta Buchwald z Wilkowa Polskiego. 33 czołowych zawodników otrzymało nagrody przygotowane sołtysa i radę sołecką wsi Krzyżanowo.

Grzegorz Ratajczak

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg