Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Janusz Klajborowski i Klimek Grudziądz zwycięzcami Masters Kaszëbë 2018.

jan klaj klimek

Zwycięzcy Masters Polska i Kaszebe 2018 – kpt. Lipowski Mirosław, Kawski Wojciech, Klajborowski Janusz, Jaworowski Janusz.

Ostatni turniej Masters Kaszëbë 2018 o Szablę Niepodległości, który odbył się w Szemudzie przyniósł końcowy sukces zespołowi Klimka Grudziądz. Zwycięzcami rozgrywek zostali Janusz Klajborowski i Klimek Grudziądz.

Klimek Grudziądz najlepszy zespół rozgrywek o Masters Polska i Kaszëbë 2018. W czołówce rozgrywek Kaszebe Baszka Nowa Karczma, Tornado Lębork, Baśkę Białogóra, Donimierz, Baszta Bytów. Klimek Grudziądz rozegrał znakomity sezon, dzięki któremu osiągnął końcowa wygraną w rozgrywkach i obronił tytuł z poprzedniego roku.

W rankingu indywidualnym zwycięzcą rozgrywek Masters Kaszëbë został Klajborowski Janusz - Klimek Grudziądz. Drugie miejsce zajął Szczechowiak Jan z Kaszebe Baszka Nowa Karczma. Na trzecim miejscu finiszował Kawski Wojciech – Klimek Grudziądz.

W rankingu par zwyciężyła para Klimka Grudziądz – Klajborowski Janusz i Jaworowski Janusz. Drugie miejsce zdobyła druga para Klimka Grudziądz - Kawski Wojciech i Lipowski Mirosław. Trzecie miejsce na podium przypadło parze Kaszëbë Baszka Nowa Karczma – Szczechowiak Jan i Ugowski Mirosław.

Mistrzem Masters Kaszëbë 2018, został Klimek Grudziądz – kpt. Lipowski Mirosław, Kawski Wojciech, Klajborowski Janusz, Jaworowski Janusz. Drugie miejsce zajął zespół Kaszebe Baszka Nowa Karczma – kpt. Szczechowiak Jan, Piełowski Janusz, Mosiński Henryk i Ugowski Mirosław. Trzecie miejsce zajęło Tornado Lębork – kpt. Dominiecki Tadeusz, Formela Jan, Iwaniuk Wacław i Urich Jerzy. Kolejne miejsca zajęły następujące zespoły: IV. Baśka Białogóra, V. Donimierz, VI. Baszta Bytów, VII. Szpica Szemud, VIII. Asy Chojnice, IX. Orły Przodkowo, X. Pogorszewo.

Turniej Króla, będzie także okazją do nagrodzenia najlepszych baśkarzy sezonu 2018 przez portal kaszebe-baszka.pl. Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostaną uhonorowani statuetkami Złote Baszczi 2018. Miejscem wydarzenia będzie Szemud - stolica baśkarzy. Lista nagrodzonych osób, w załączniku.

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg