Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Sierakowice. Zenon Zaremba Mistrzem Pomorza i Szwajcarii Kaszubskiej

sierakow-zenon

16 grudnia 2018 roku w Sierakowicach, odbył się turniej sportowy Mistrzostwa Pomorza w Baśkę. Turniej został rozegrany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierakowice Tadeusza Kobieli.

Turniej o Mistrzostwo Pomorza, był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, w  kategoriach: drużynowej, indywidualnej pań i panów oraz parami. W turnieju, zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania. Mistrzostwa Pomorza i Szwajcarii Kaszubskiej, zostały rozegrane w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach ul. Kubusia Puchatka 7.

Turniej wygrał Zaremba Zenon - Nasz Dach Stężyca. Drugie miejsce zajął Rojek Zdzisław – Pogorszewo. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Formela Andrzej - Goci Węsiory.

Turniej par wygrali Jamrus Jan i Maszke Andrzej – Baska Białogóra. Drugie miejsce zajęło Pogorszewo - Kostuch Bernard i Rojek Zdzisław. Trzecie miejsce zdobył GKS Sierakowice - Domarus Jacek i Skrzypkowski Janusz

W rywalizacji zespołów zwyciężyły Kaszuby Lębork – kpt. Gosz Tadeusz, Pioch Gerard, Rudyk Bogdan, Miiller Gerard. Drugie miejsce zajęła Baśka Białogóra, natomiast na trzecim miejscu rywalizację ukończył GKS Sierakowice. Blisko podium finiszowały zespoły: Nasz Dach Stężyca, Asy Chojnice, Pogorszewo i Szpica Szemud

Turniej o Mistrzostwo Pomorza został rozegrany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierakowice Tadeusza Kobieli i Ireneusza Płotki Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach.

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj – zostań Méstrã Baszczi

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg