Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Lemańczyk Zenon i Baśka Białogóra wygrywają w Bytowie

190113Bytow45

13 stycznia 2019r.  w Bytowie, odbył się turniej sportowy Mistrzostwa Powiatu Bytowskiego. Turniej będzie rozgrywany pod patronatem Starosty Bytowskiego.

 

Turniej rozgrano wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport z asem trefl, w  kategoriach: indywidualnej pań i panów, parami oraz drużynowej. 

Turniej wygrał Lemańczyk Zenon - Baśka Białogóra, drugie miejsce zajął Zatorski Henryk - AS I PIK Chełmża. Trzecie miejsce zajął Kopystecki Stanisław – Baśka Białogóra. 

Turniej par wygrali Lemańczyk Zenon i Łaszczyk Tadeusz – Pasjonaci. Drugie miejsce zajęło Baśka Białogóra - Koziróg Ryszard i Kopystecki Stanisław. Trzecie miejsce zdobył As Pik Szczupaki - Dąbrowski Czesław i Piekański Bernard.

W rywalizacji zespołów zwyciężyły Baśka Białogóra. Drugie miejsce zajęła Baszta Bytów, natomiast na trzecim miejscu rywalizację ukończył Wicko. 

Turniej  został rozegrany pod honorowym patronatem pod patronatem Starosty Bytowskiego Leszka Waszkiewicza.

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg