Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

                                                                     baner-pbrumia20

Liderem Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego zostały ASY WLKS Przeźmierowo.

190317Borek02

W niedzielę 17 marca w Restauracji Impresja w Borku Wlkp. rozegrana zastała trzecia kolejka Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego. Do rywalizacji w turnieju przystąpiło 17 drużyn.

Trzecią rundę wygrała drużyna WLKS Borek Wielkopolski w składzie: Hieronim Tacka, Przemysław Górski, Zbigniew Stelmaszyk i Marian Jędryczka zdobywając 61,5 punktów dużych. Na drugim miejscu uplasował zespół ASY WLKS Przeźmierowo: Jerzy Piaskowski, Mirosław Dalecki, Tadeusz Piaskowski i Zenon Kulczyński, na trzecim miejscu turniej zakończył zespół KOZIARKI Dolsk – Mirosław Konieczny, Józef Kolasiński, Marek Sikorski i Tadeusz Szymkowiak. W czołówce znalazły się jeszcze następujące drużyny: KAZIMIERZ Siedmiorogów, GÓRNA Gostyń i TEAM Jagoda Kościan.

Indywidualnie turniej wygrał Kazimierz Pawlicki – KAZIMIERZ Siedmiorogów zdobywając 17 punktów. Na drugim uplasował się Zbigniew Stelmaszyk WLKS Borek Wlkp. a na trzecim Tadeusz Szymkowiak - KOZIARKI Dolsk. Kolejne miejsca zajęli : 4) Tadeusz Piaskowski – ASY WLKS Przeźmierowo, 5) Przemysław Górski – WLKS Borek Wlkp., 6) Zbigniew Skrzypek - GÓRNA Gostyń, 7) Andrzej Robakowski – TREFL Rawicz, 8) Henryk Konopka – WALETY Piaski, 9) Ireneusz Jasiński - SOBMETAL Jutrosin, 10) Hieronim Tacka - WLKS Borek Wlkp.

Puchary, medale i nagrody wręczał Hieronim Tacka Prezes Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego.

Liderem rozgrywek WLKS po trzech rundach została drużyna ASY WLKS Przeźmierowo, która po trzech turniejach zgromadziła 158 punktów. Drugie miejsce zajmuje SPORTOWA Borek Wlkp., natomiast trzecie OLD BOYS Ziemnice

Pierwszą dziesiątkę kolejno uzupełniają: GÓRNA Gostyń, KAZIMIERZ Siedmiorogów, TREFL Rawicz, ORŁY Jarocin, TEAM Jagoda Kościan, WUJA BEDNAREK Kościan i SOBMETAL Jutrosin.

Wiesław Lisiak – PRZYJACIELE Kobylin utrzymał fotel króla ligi, choć w czołówce zrobiło się ciasno. Liderowi po piętach depczą: Zenon Kulczyński – ASY WLKS Przeźmierowo, Andrzej Robakowski - TREFL Rawicz, Eugeniusz Nowakowski – ORŁY Jarocin, Zbigniew Skrzypek- GÓRNA Gostyń, Piotr Kaczmarek – Wuja Bednarek Kościan, Ireneusz Kaczmarek – TREFL Rawicz, Józef Słomiany - KAZIMIERZ Siedmiorogów, Tadeusz Piaskowski – ASY WLKS Przeźmierowo i Eugeniusz Kaczmarek – OLD BOYS Ziemnice.

Czwarta runda Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego rozegrana zostanie 25 sierpnia br. o godz. 1300 w restauracji Impresja w Borku Wlkp.

 Grzegorz Ratajczak

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg