Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Kosakowo - Super Puchar Bałtyku

kosakowo-20-SPBbaner

19.01.2020 – godz.13 Centrum Sportowe Kosakowo ul. Żeromskiego 11 został rozegrany Turniej Baśki o Puchar Bałtyku.

Otwarcia dokonał Wójt Gminy Kosakowo Pan Marcin Majek życząc przybyłym na turniej zawodnikom i zawodniczką jak najlepszych osiągnięć. Turniej był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, z Asem serce. Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrali 5 rund po 32 rozdania. Turniej był rozgrywany w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz indywidualnej pań i panów.

W kategorii open pierwsze miejsce zajął Frankowski Daniel – Asy Kamień, 2. miejsce Balewski Mieczysław – Zacisze II Mosty, 3.miejsce Łusiak Krzysztof – Asy Kamień, 4.Konkel Franciszek – Szpela II Władysławowo, 5. Kozakiewicz Mariusz – Wejher Wejcherowo, 6. Grochocki Jan – Pianka Autobusy, 7. Miszka Bogdan Luzino.

Panie: 1. Kruk Elżbieta – Asy Kamień, 2. Dominik Maria – Kobiety, 3. Żywicka Lidia – Zamek Bytów.

Pary: 1. Kruk Elżbieta/Frankowski Daniel – Asy Kamień, 2. Frankowski Wacław/Łusiak Krzysztof – Asy Kamień, 3. Śliwicki Stanisław/Bach Jan – Wejher Wejcherowo, 4. Kobierowski Józef/Balewski Mieczysław – Zacisze II Mosty, 5. Piereszewski Tadeusz/Poerling Hubert – Szwagry.

Drużynowo: 1. Asy Kamień, 2. Wejher Wejcherowo, 3. Szwagry, 4. Kaszuby Lębork, 5. Zamek Bytów.

Zakończenia Turnieju dokonał Pan Marcin Majek – Wójt Gminy Kosakowo wręczając zwycięzcom pamiątkowe puchary, medale i nagrody.

Patronat honorowy:

Wójt Gminy Kosakowo – Marcin Majek

Organizator:

www.kosakowo.pl

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg