Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.

DZIEMIAŃSKA LIGA BAŚKI 2019-2020 IV Runda

Opublikowano: poniedziałek, 03, luty 2020 11:10

84698129 1519623108206361 4678759543436476416 o

W dniu 02.02.2020 godz.13 w Ośrodku Kultury Dziemiany rozegrano IV Rundę Dziemiańskiej Ligi Baśki 2019-2020. Otwarcia dokonał Dyrektor Ośrodka Kultury w Dziemianach-Dariusz Turzyński.  

Do Dziemian przyjechało 72 zawodników,rozegrano 5 rund po 32 rozdania z Asem serce,pomiędzy przerwami zawodnicy mieli do dyspozycji catering.

Najlepszym w kategorii open został Arkadiusz Jenta – Wspaniali (28 pkt ) 2. Ireneusz Paszke – Baszta Bytów ( 25 pkt ) 3. Litwiński Kazimierz – Baszta Bytów ( 25 pkt ) 4. Ekman Kazimierz – Baszta Bytów ( 22 pkt ) 5. Kortas Franciszek – Borowiacy Chojnice ( 21 pkt ).

Panie: 1. Chrapkowska Mirosława – Sami Swoi, 2. Kruk Elżbieta – Asy Kamień, 3. Bołtruczyk Maria - Baszta Bytów

Pary: 1. Paszke Ireneusz/Ekman Kazimierz – Baszta Bytów, 2. Jenta Arkadiusz/Cysewski Józef - Wspaniali, 3. Bołtruczyk Maria/Litwiński Kazimierz – Baszta Bytów.

Drużynowo: 1.Baszta Bytów, 2. Asy Kamień, 3. Wspaniali.

Zakończenia IV Turnieju Dziemiańskiej Ligi dokonał Dariusz Turzyński – Dyrektor O.K w Dziemianach wręczając najlepszym zawodnikom nagrody.

Po IV Rundach w klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajmuje Domarus Jacek – Asy Kamień ( 87 pkt ), 2. Kortas Franciszek – Borowiacy Chojnice ( 84 pkt ), 3. Narloch Kazimierz – Borowiacy Chojnice ( 83 pkt ), 4. Kin Krystian - Brama Chojnic ( 77 pkt ), 5. Piełowski Janusz – Wda Lipusz ( 76 pkt ).

Panie: 1. Kruk Elżbieta – Asy Kamień ( 73 pkt ), 2. Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów ( 64 pkt ), 3. Szyszka Teresa – Sami Swoi ( 59 pkt ).

Pary: 1. Kortas Franciszek/Narloch Kazimierz – Borowiacy Chojnice ( 167 pkt ), 2. Kruk Elżbieta/Domarus Jacek – Asy Kamień ( 160 pkt ), 3. Lipiński Michał/Piełowski Janusz – Wda Lipusz ( 147 pkt ).

Drużynowo: 1. Asy Kamień - ( 289 pkt ), 2. Borowiacy Chojnice - ( 280 pkt ), 3. Baszta Bytów – ( 275 pkt ).

 

Wyniki znajdują się tutaj