Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Tadeusz Śmichurski z Czempinia bezapelacyjnie wygrywa Wolsztyńskie Spotkania przy KOPIE w sezonie 2019/2020

200202Wolsztyn03

2 lutego w świetlicy w Chobienicach odbył się ostatni już turniej Wolsztyńskich Spotkań przy KOPIE w sezonie 2019/2020. W turnieju udział wzięło 140 graczy w tym 5 pań.

Najlepszym graczem okazał się Tadeusz Buczkowski z Obry, który zgromadził 19 punktów i 168 małych. Drugie miejsce z taką samą sumą punktów dużych zajął Jerzy Drajerski ze Świętna, Na trzecim miejscu uplasował się Ryszard Kuraszyk z Nowego Lubosza. Następne miejsca zajęli : 4. Tadeusz Śmichurski z Czempinia, 5. Adam Gidlewicz z Międzychodu, 6. Bernard Jakób z Osłonina, 7. Władysław Piechowiak z Chorzemina, 8. Mieczysław Żurniewicz z Wolsztyna, 9. Zenon Odrobny z Chobienic, 10. Wojciech Piotrowski z Przemętu .

Najlepszym graczem sezonu został Tadeusz Śmichurski z Czempinia, który 87,5 punktów dużych i 568 małych i wyprzedził następnego zawodnika aż o 11,5 dużych punktów. Na drugim miejscu uplasował się Dawid Boroń z Kościana . Trzecie miejsce zajął Adam Marach z Przemętu a czwarte Grzegorz Adamski z Wolsztyna. W czołowej dziesiątce znaleźli się jeszcze : 5. Bogdan Szydlewski z Gołanic, 6. Grzegorz Ratajczak z Kurzej Góry, 7. Stefan Matysik z Nowej Wsi, 8. Mirosław Kędziora z Czarkowa, 9. Tadeusz Buczkowski z Obry, 10. Bernard Jakób z Osłonina.

W klasyfikacji kobiet najlepszą została Barbara Skórzewska z Kobylnik

W sezonie 2019/2020 ogółem sklasyfikowanych było 241 graczy.

Podsumowanie sezonu odbędzie się 29 marca podczas Mistrzostw Powiatu Wolsztyńskiego w Świętnie. Jednocześnie organizatorzy informują, że ilość miejsc jest ograniczona ze względu na pojemność sali w Świętnie.

Wyniki i galeria na : http://www.wolsztynski-kop.pl/

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg