Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Rumia – Mistrzostwa Bałtyku Bałtyku

200215Rumia16

15.02.2020 – godz.13 Hala Sportowa MOSiR w Rumi został rozegrany Turniej Baśki o Mistrzostwo Bałtyku a także inauguracja I Master Kaszebe 2020, turniej był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, z Asem serce.

Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrali 5 rund po 32 rozdania. Turniej był rozgrywany w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz indywidualnej pań i panów.

W kategorii open pierwsze miejsce zajęła Elżbieta Kruk – Asy Kamień, 2. miejsce Kolka Roman – Orły Przodkowo, 3.miejsce Kawski Wojciech – Klimek Grudziądz, 4.Skuriat Stanisław – Wicko, 5. Tobias Zbigniew – Luzino, 6. Flor Krzysztof – Baszta Bytów, 7. Jaworowski Janusz – Klimek Grudziądz.

Panie: 1. Kozioł Irena – Wicko, 2. Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów, 3. Stanuch Teresa – Wicko.

Pary: 1. Kawski Wojciech/Lipowski Mirosław – Klimek Grudziądz, 2. Antkiewicz Stanisław/Skuriat Stanisław – Wicko, 3. Kolka Roman/Rychert Zdzisław – Orły Przodkowo, 4. Kruk Elżbieta Frankowski Daniel – Asy Kamień, 5. Kreft Kazimierz Skóra Dariusz – Neta Puck.

Drużynowo: 1.Klimek Grudziądz , 2. Neta Puck, 3. Wicko, 4. Orły Przodkowo, 5. Baszta Bytów.

Zakończenia Turnieju dokonał Pan Ireneusz Paszke – Prezes Fedracji Kaszebe Baszka wręczając zwycięzcom pamiątkowe puchary, medale i nagrody.

Patronat honorowy:

Burmistrz Rumi – Michał Pasieczny

Dyrektor MOSiR w Rumi Jolanta Król

Organizator:

Miasto Rumia

MOSiR Rumia

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg