Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Puchar Wójta Gminy Kosakowo

Kosakowo09092301

09.09.2023 Kosakowo Centrum Sportowe rozegrano Turniej Kaszubskiej Baśki wg obowiązujących przepisów gry Baszka Mester Sport z Asem Kier 5x32 rozdania w kategorii indywidualnej i drużynowej.

W kategorii open pierwsze miejsce zajął Rompczyk Marek reprezentujący drużynę Orły Karczemki

zdobywając 24 pkt (179 stolikowe), 2. Muża Wacław – MostyI 20 pkt (100 stolikowe), 3. Kostyła Tadeusz – MostyI 19 pkt (124 stolikowe), 4. Domarus Jacek – Szpica Szemud 18 pkt (173 stolikowe), 5. Boumgard Zbigniew – Sokoły Rumia 18 pkt (130 stolikowe), 6. Pasik Jerzy – OSP Mrzezino 18 pkt (109 stolikowe), 7. Bruski Michał – Szpela 18 pkt (82 stolikowe), 8. Remus Roman – Szpela Szotland 16 pkt (174 stolikowe), 9. Matysiak Marian – Dragon 16 pkt (132 stolikowe), 10. Ekman Kazimierz – Baszta Bytów 16 pkt (125 stolikowe).

Panie: Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów

Drużynowo: 1. Orły Karczemki, 2. Baszta Bytów, 3. MostyI, 4. Spartan Suchy Dwór, 5. OSP Mrzezino, 6. Dragon.

Po rozegraniu 5 rund i podliczeniu wyników najlepszym zawodnikom wręczono pamiątkowe puchary, medale i nagrody życząc im dalszych sukcesów, turniej przebiegał w miłej i sportowej rywalizacji.

Patronat Honorowy:

Marcin Majek – Wójt Gminy Kosakowo

Marcin Kopitzki – Zasępca Wójta Gminy Kosakowo

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg