Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.

Kłeck. Edmund Fajek wygrywa turniej sportowy w Bośkę.

Opublikowano: poniedziałek, 27, luty 2017 09:53

kleck edmind

26 lutego w zajeździe „Kłeckowianka” w Kłecku, odbył się turniej w bośkę o puchary i nagrody ufundowane przez Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o. o. Wałcz oraz Hurtownię Pasz Tadeusz Woźniak.

 

Turniej sportowy sędziowali i zapewnili obsługę techniczną Jan Szczechowiak i Leszek Grzeczka. W zawodach rywalizowało 48 zawodników z Gniezna, Wągrowca, Żnina, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna, Gołańczy i okolicznych miejscowości (w tym jedna kobieta: Anna Kędziora z Damasławka). W turnieju rywalizowano na dystansie 5 rund.

 

Zwycięzcą turnieju został Edmund Fajek (Wągrowiec), który wyprzedził Henryka Jabłońskiego (Janowiec Wielkopolski) i Henryka Ciszewskiego (Gołańcz). Kolejne miejsca zajęli następujący zawodnicy: Grzegorz Biernacki, Radosław Jabłoński, Bogdan Podlewski, Stefan Torzewski, Edmund Melewski, Dominik Ziarnik, Konrad Błażejak, Henryk Siwak i Krzysztof Mazur .