23 lutego w Smolicach rozegrano II kolejkę Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego. W turnieju rywalizowało 19 drużyn i 76 zawodników.
Duży sukces odniosły drużyny z Kobylina, które zajęły dwa pierwsze miejsca - Przyjaciele Kobylin wyprzedzili Seniorów Kobylin. Trzecie miejsce dla Sobmetal Jutrosin. „Rywalizacja była bardzo wyrównana miedzy zespołami, drużyny prezentują bardzo wyrównany poziom i zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja o końcowe zwycięstwo w Wielkopolskiej Lidze Kopa Sportowego” - powiedział Hirek Tacka prezes WLKS.
Indywidualnie najlepszym zawodnikiem okazał się Kaczmarek Ireneusz, który wyprzedził Polnego Edmunda i Robakowskiego Nikodema.
Smolice - II kolejka WLKS wyniki:
Turniej ligowy Smolice - 23.02.2014r |
|||||||||||||
Miejsce |
Imię i nazwisko |
RUNDA I |
RUNDA II |
RUNDA III |
RUNDA IV |
RUNDA V |
SUMA |
SUMA |
|||||
pkt |
+/- |
pkt |
+/- |
pkt |
+/- |
pkt |
+/- |
pkt |
+/- |
Pkt |
+/- |
||
1 |
Kaczmarek Ireneusz |
3 |
69 |
2 |
22 |
2 |
10 |
3 |
18 |
3 |
22 |
13 |
141 |
2 |
Polny Edmund |
2 |
-8 |
3 |
27 |
2 |
14 |
3 |
72 |
2 |
15 |
12 |
120 |
3 |
Robakowski Nikodem |
3 |
64 |
2 |
0 |
1 |
-22 |
3 |
27 |
3 |
35 |
12 |
104 |
4 |
Kazubek Tadeusz |
3 |
18 |
3 |
45 |
3 |
16 |
0 |
-39 |
3 |
24 |
12 |
64 |
5 |
Ciszewski Mirosław |
2 |
5 |
2 |
1 |
2 |
0 |
3 |
14 |
3 |
21 |
12 |
41 |
6 |
Grobelny Henryk |
2 |
12 |
3 |
29 |
0 |
-24 |
3 |
30 |
3 |
38 |
11 |
85 |
7 |
Stelmach Jacek |
2 |
21 |
3 |
34 |
1,5 |
-3 |
1,5 |
-4 |
3 |
24 |
11 |
72 |
8 |
Kołodziejczyk Marek |
2 |
-3 |
3 |
21 |
0 |
-21 |
3 |
36 |
3 |
18 |
11 |
51 |
9 |
Marciniak Robert |
2 |
9 |
0 |
-54 |
3 |
19 |
3 |
21 |
3 |
15 |
11 |
10 |
10 |
Krawczyk Stanisław |
2,5 |
16 |
3 |
41 |
1 |
-4 |
2 |
5 |
2 |
10 |
10,5 |
68 |
Liderem po II kolejkach Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego jest Śrem IV, który wyprzedza Śrem I oraz Wschowę I. Indywidualnie prowadzi Marciniak Robert, który wyprzedza Polnego Edmunda oraz Burlagę Andrzeja, Kaj Grzegorza i Pierzchałę Czesława.
Klasyfikacja drużynowa po II kolejce Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego:
Miejsce |
Drużyna |
SUMA |
SUMA |
Pkt |
małe |
||
1 |
Śrem IV |
75 |
143 |
2 |
Śrem I |
71 |
279 |
3 |
Wschowa I |
70 |
311 |
4 |
KKKR Gostyń |
68,5 |
206 |
5 |
Kobylin Przyjaciele |
68,5 |
146 |
III kolejka Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego, odbędzie się 23 marca we Wschowie - zaprasza Gwidon Biedrowski Wiceprezes WLKS.
Borek Wielkopolski/Hirek Tacka - Prezes WLKS