Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

      baner-bolszewo17         baner-rumia-zjazd

Kalendarz 2017

Kalendarz rozgrywek sportowych w Baśkę, Kopa i Lësa 2017

Polska Federacja Baszka – Kop, Federacja Kaszëbë Baszka - Lës

2017 – Baszka Méster Sport - Kaszuby – Pomorze

Turnieje i Ligi regionalne

Turniej/Nr

Data

Nazwa turnieju

Godz.

Miejsce

1

6 I 2017r.

Król Baśkarzy

13

Szemud

2

8 I 2017r.

III turniej Dziemiańska Liga Baśki

13

OK Dziemiany

3

15 I 2017

Puchar Krajny

13

Mrocza

4

21 I 2017r.

Maraton – Mistrzostwa Polski

14

Kosakowo

5

29 I 2017r.

Mistrzostwa Powiatu Bytowskiego  Master Pomorze II

13

Bytów

6

5 II 2017r.

IV turniej Dziemiańska Liga Baśki

13

OK Dziemiany

7

12 II 2017r.

Bazuna CUP (As trefl) Master Pomorze III

13

Banino

8

19 II 2017r.

Mistrzostwa Bałtyku – Masters Kaszëbë I

13

Rumia

9

5 III 2017r.

V turniej Dziemiańska Liga Baśki

13

OK Dziemiany

10

12 III 2017 r.

Puchar Kaszub – Masters Kaszëbë II

13

Lipusz

11

19 III 2017 r.

Dzień Jedności Kaszubów

13

Chmielno

12

26 III 2017r.

Puchar Wielkanocny Starosty Bytowskiego

13

Bytów

13

1 IV 2017r.

Puchar Gminy Dziemiany

15

OK Dziemiany

14

2 IV 2017r.

Super Puchar Polski (KOP)

13

Borek Wlkp.

15

 2 IV 2017r.

Borowiacy CUP (As trefl) Master Pomorze IV

13

Czersk

16

9 IV 2017 r.

Puchar Polski – Masters Polska

12

Brusy

17

23 IV 2017 r.

Puchar Chełmży - (As trefl) Master Pomorze V

13

Chełmża

18

30 IV 2017r.

Amber CUP – Masters Kaszëbë III

13

Łeba

19

3 V 2017 r.

Szabla Wybickiego

13

Nowa Karczma

20

6 V 2017r.

Puchar Federacji Kaszëbë Baszka – Lës

SUPER MASTERS

13

Gdańsk Oliwa

21

7 V 2017

Puchar Kujaw i Pomorza

13

Mrocza

22

14 V 2017 r.

Sucovia Cup – (As trefl) Master Pomorze VI

13

Żukowo

23

21 V 2017 r.

Puchar Wieżycy

13

Szymbark

24

28 V 2017 r.

Puchar Bałtyku – Masters Kaszëbë IV

13

Gniewino

25

4 VI 2017r.

Mistrzostwa Polski – Masters Polska

12

Bojano

26

10 VI 2017

Mistrzostwa Kaszub w Lësa

15

Szemud

27

11 VI 2017

Wejher CUP

13

Wejherowo

28

17 VI 2017

Super Puchar Kujaw i Pomorza

13

Janowiec Wielkopolski

29

18 VI 2017r.

Brama Pomorza - (As trefl) Master Pomorze VII

13

Chojnice

30

25 VI 2017 r.

Mistrzostwa Kaszub – Masters Kaszëbë V

13

Bolszewo

31

1 VII 2017 r.

Zjazd Kaszubów

13

Rumia

32

2 VII 2017r.

Tarcza Polski – Masters Polska

13

Charzykowy/Chojnice

33

9 VII 2017 r.

Zabory CUP – Masters Kaszëbë VI

13

Brusy

34

16 VII 2017 r.

Nord CUP

13

Mechowa

35

23 VII 2017r.

Kosznajder Baśka – Odpust Św. Jakuba

13

Ostrowite

36

30 VII 2017 r.

NORDA - Mistrzostwa Powiatu Puckiego

13

Mechowo

37

6 VIII 2017 r.

Puchar Pomorza – Masters Kaszëbë VII

13

Wiele

38

12 VIII 2017 r.

Festiwal Baśki i Kopa – Super Mistrz

14

Luzino

39

13 VIII 2017 r.

Mistrzostwa Europy – Masters Polska

12

Luzino

40

20 VIII 2017 r.

Bëtowè CUP – (As trefl) Master Pomorze VIII

13

Bytów

41

27 VIII 2017 r.

Masters Kaszëbë - Złota Tabakiera VIII

13

Żukowo

42

3 IX 2017 r.

Mistrzostwa Kujaw i Pomorza

13

Tuchola

44

10 IX 2017 r.

Masters Kaszëbë - Super Puchar Bałtyku IX

13

Kosakowo

44

16 IX 2017

Super Puchar Kaszub w Lësa

15

Szemud

45

17 IX 2017 r.

Zabory Cup – (As trefl) Master Pomorze IX

13

Brusy

46

23 IX 2017

Super Maraton  - Szemud stolica Baśki

13

Szemud

47

1X 2017 r

Super Puchar Polski – Masters Polska

12

Sulęczyno

48

8 X 2017

Mistrzostwa Polski w KOPA

12

Międzychód

49

15 X 2017 r.

Tarcza Kaszub – (As trefl) Master Pomorze X

13

Chojnice

50

22 X 2017 r.

Mistrzostwa Pomorza – Masters Kaszëbë X

13

Sierakowice

51

29 X 2017 r.

Mistrzostwa Krajny

Inauguracji Ligi Kujaw i Pomorza

13

Mrocza

52

5 XI 2017 r.

Puchar Raduni

13

Somonino

53

11 XI 2017 r.

Szabla Niepodległości

 Gala Masters Polska - Kaszëbë

13

Szemud

54

12 XI 20117 r.

I turniej Dziemiańska Liga Baśki

13

OK Dziemiany

55

19 XI 2017 r.

Super Puchar Kaszub

13

Władysławowo

56

26 XI 2017 r.

Puchar Stolema

13

Mechowo /Gniewino

57

3 XII 2017 r.

Złoty Róg Kaszub

(As trefl) Finał Masters Pomorze 2017

13

Przywidz/Nowa Karczma

58

10 XII 2017 r.

II turniej Dziemiańska Liga Baśki

13

OK Dziemiany

59

9 XII 2017 r.

Maraton Rumski - Mistrzostwa Kaszub

16

Rumia

60

17 XII 2017 r.

Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej

 Wigilia baśkarzy

13

Szopa

61

30 XII 2017 r.

Mistrzostwa Gminy Konarzyny

14

Konarzyny

Pomorze i Kujawy

         Data

Nazwa turnieju

Godz.

Miejsce

26 marzec 2017r.

Puchar Chełmży – As

13

Chełmża

7 V 2017

Puchar Kujaw i Pomorza – As

13

Mrocza

23 lipiec 2017r.

Mistrzostwa Chełmży – As

13

Chełmża

3 IX 2017 r.

Mistrzostwa Kujaw i Pomorza - As

13

Tuchola

24 IX 2017

Mistrzostwa Krajny -As

13

Mrocza

12 listopad 2017r.

Puchar Kopernika  - As

13

Chełmża

Lës sportowy - Kaszuby 2017

Data

Turniej

Godz.

Miejscowość

25 III 2017

Puchar Kaszub w Lësa

15

Przodkowo

10 VI 2017

Mistrzostwa Kaszub w Lësa

15

Szemud

16 IX 2017

Super Puchar Kaszub w Lësa

15

Szemud

Informacje o turniejach na www.kaszebe-baszka.pl

 

                                           Terminarz  imprez

Wielkopolskiej Ligi  Kopa  Sportowego w 2017r

L.p.

Nazwa   imprezy

Miejsce

Data

Godz.

1.

Rozgrywki Ligi – 1 kolejka

Borek Wlkp.

Rest. Impresja

29.01.16 Nd

14.00

2.

Rozgrywki Ligi – 2 kolejka

Borek Wlkp.

Rest. Impresja

12.02.17 Nd

14.00

3.

Rozgrywki Ligi – 3 kolejka

Borek Wlkp.

Rest. Impresja

26.03.17 Nd

14.00

4.

Super Puchar Polski

Prezesi PBS G-ń, Jarocin

Borek Wlkp.

Rest. Impresja

02.04.17 Nd

13.00

5.

Mistrzostwa Wielkopolski

Burmistrzowie Śrem,Dolsk

Dolsk

29.04.17 Sb

19.00

6.

Puchar Wójta Gminy

Przeźmierowo

Przeźmierowo

Ul. Kościelna

07.05.17 Nd

14.00

7.

Puchar Wielkopolski

Burmistrz Jutrosina

Jutrosin

24.06.17 Sb

19.00

8.

Rozgrywki Ligi – 4 kolejka

Borek Wlkp.

Rest. Impresja

10.09.17 Nd

14.00

9.

Puchar Burmistrza  Borku

„Miodobranie”

Borek Wlkp.

Rest. Impresja

24.09.17 Nd

13.00

10.

Puchar Wójta Gminy

Przeźmierowo

Przeźmierowo

Ul.Kościelna

22.10.17 Nd

14.00

11.

Rozgrywki  Ligi – 5 kolejka

Borek Wlkp.

Rest. Impresja

29.10.17 Nd

14.00

12.

Rozgrywki Ligi – 6 kolejka

Borek Wlkp.

Rest. Impresja

26.11.17 Nd

14.00

 

Ponadto w każdy piątek o godz. 18.00 w siedzibie WLKS w Borku Wlkp - turnieje „Boreckie Spotkania przy Kopie Sportowym”- puchary, dyplomy, upominki i posiłek.

www.kaszebe-baszka.pl, www.borekwlkp.pl

 TERMINARZ GORZOWSKIEGO KLUBU SPORTOWYCH GIER KARCIANYCH I UMYSŁOWYCH „KONTRA”

SEZON 2017

IV.Grand Prix. Deszczna o Puchar Wójta, II runda w Baśkę i Tysiąca

Miejsce rozgrywek: Maszewo, godz. 17:00 ( w piątki )

Termin rozgrywek: 13.01.2017 r., 27.01.2017 r., 10.02.2017 r., 24.02.2017 r.

10.03.2017r., 24.03.2017r.zakończenie.

V. Grand Prix. Gorzowa Wlkp.o Puchar Prezydenta. II runda w Baśkę i Tysiąca

Miejsce rozgrywek: Jazz Club pod Filarami, godz. 17:30 (w czwartki)

Termin rozgrywek: 05.01.2017 r., 19.01.2017 r., 02.02.2017 r., 16.02.2017r.

02.03.2017 r. 16.03.2017r. zakończenie.

II. Wiosenne Indywidualne Mistrzostwa Ciecierzyc w Tysiąca i Czerwoną Baśkę o Puchar Rady Sołeckiej Ciecierzyc.

Miejsce rozgrywek: Sala wiejska w Ciecierzycach, godz. 11:00

Termin rozgrywek 01.04.2017 r.

V Ogólnopolski Festiwal Gier Karcianych i Umysłowych w Gorzowie Wlkp.

Miejsce rozgrywek: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.

Termin rozgrywek: 29.04.2017 r.

Rodzaje gier: szachy seniorzy, szachy U-14, scrablle, brydż sportowy, zadania szaradziarskie, tysiąc, kop, czerwona Baśka, Kaszebe Baszka

Terminarz imprez w sezonie 2016/2017

Lp.

Nazwa turnieju

Miejsce

Data

Godzina

1

Grand Prix Powiatu Kościańskiego – I runda

Dom Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego

11. 11. 2016 r.

1300

2

Grand Prix Powiatu Kościańskiego – II runda

Dom Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego

4. 12. 2016 r.

1300

3

Grand Prix Powiatu Kościańskiego – III runda

Dom Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego

7. 01. 2017 r.

1800

4

Grand Prix Powiatu Kościańskiego – IV runda

Dom Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego

28. 01. 2017 r.

1800

5

Grand Prix Powiatu Kościańskiego – V runda

Dom Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego

19. 02. 2017 r.

1300

6

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego

Dom Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego

11. 03. 2017 r.

1900

7

Otwarte Mistrzostwa Gminy Kościan

Dom Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego

25. 03. 2017 r.

1900

8

Turniej o puchar sołtysa wsi Donatowo

Świetlica wiejska w Donatowie

22. 04. 2017r.

1900

9

Turniej o szable  Generała Dezyderego Chłapowskiego

Sala Gimnastyczna w Turwi

3. 05. 2017 r.

1300

10

Otwarte Mistrzostwa Gminy Czempiń

Sala sportowa „Herkules”

w Borowie

3. 06. 2017 r.

1900

11

Turniej o puchar sołtysa wsi Krzyżanowo

Sala Gimnastyczna w Krzyżanowie

10. 06. 2017r.

1900

12

Wianki

Plaża Zbęchy

2. 07. 2017 r.

1400

13

Turniej Dożynkowy

Dom Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego

2. 09. 2017 r.

1900

KALENDARZ SPORTOWY

MIĘDZYCHODZKIEGO KLUBU SPORTOWYCH GIER

KARCIANYCH I UMYSŁOWYCH KONTRA – REJ

NA 2017 ROK

Lp.

Nazwa turnieju

Termin

Miejsce

Patronat

Współorganizatorzy

1.

III Memoriał Dominika Początka w Kopa Sportowego i VI sesja              I edycji GP w Tysiąca

14.01.2017

godz. 12:00

Restauracja Stara Rozlewnia

ul. Gorzycka 2

Burmistrza Miasta Międzychód

Urząd Miasta i Gminy

MLKS Warta

Restauracja Stara Rozlewnia

2.

V sesja III edycji Grand Prix w Kopa i VII sesja I edycji GP w Tysiąca o Puchar Krainy 100 Jezior

20.01.2017

godz. 17:30

Hotel Neptun

ul. Słoneczna 8

Starosta

Powiatu Międzychodzkiego

Starostwo Powiatowe

Urząd Miasta i Gminy

Hotel Neptun

3.

 VI sesja III edycji Grand Prix w Kopa Sportowego            i VIII sesja I edycji GP                       w Tysiąca o Puchar Krainy 100 Jezior

24.02.2017

godz. 17:30

Hotel Neptun

ul. Słoneczna 8

Starosta

Powiatu Międzychodzkiego

Starostwo Powiatowe

Urząd Miasta i Gminy

Hotel Neptun

4.

VII sesja III edycji Grand Prix w Kopa Sportowego            i IX sesja I edycji GP                       w Tysiąca o Puchar Krainy 100 Jezior

31.03.2017

godz. 17:30

Hotel Neptun

ul. Słoneczna 8

Starosta

Powiatu Międzychodzkiego

Starostwo Powiatowe

Urząd Miasta i Gminy

Hotel Neptun

5.

VIII sesja III edycji Grand Prix w Kopa Sportowego  i X sesja            I edycji GP                       w Tysiąca o Puchar Krainy 100 Jezior

21.04.2017

godz. 17:30

Hotel Neptun

ul. Słoneczna 8

Starosta

Powiatu Międzychodzkiego

Starostwo Powiatowe

Urząd Miasta i Gminy

Hotel Neptun

6.

IX sesja III edycji Grand Prix w Kopa Sportowego                              i XI sesja I edycji GP                       w Tysiąca o Puchar Krainy 100 Jezior

19.05.2017

godz. 18:00

Hotel Neptun

ul. Słoneczna 8

Starosta

Powiatu Międzychodzkiego

Starostwo Powiatowe

Urząd Miasta i Gminy

Hotel Neptun

7.

X ostatnia sesja III edycji Grand Prix w Kopa Sportowego                              i XII ostatnia sesja I edycji GP  w Tysiąca o Puchar Krainy 100 Jezior

9.06.2017

godz. 18:00

Hotel Neptun

ul. Słoneczna 8

Starosta

Powiatu Międzychód

Starostwo Powiatowe

Urząd Miasta i Gminy

Hotel Neptun

8.

Turniej drużynowy                   w Czerwoną Baśkę            i w Kopa Pociąg retro Bogdan Przystań - Międzychód                      – Gorzów Wlkp.                     – Bogdaniec – Gorzów Wlkp. – Międzychód

Uwaga!

Przyjmujemy zgłoszenia drużyn 8 osobowych w terminie do 25 maja 2017

18.06.2017

godz. do ustalenia

Uroczyste zakończenie                w Restauracji Stara Rozlewnia, ul. Gorzycka 2

Burmistrz Miasta Międzychód

Urząd Miasta i Gminy

Restauracja Stara Rozlewnia

9.

III Otwarte Mistrzostwa Międzychodu w Kopa Sportowego – Dni Międzychodu ‘2017

Klasyfikacja indywidualna Open             i drużynowa

24.06.2017

godz. 14:00

Sala Miejskiego Centrum Animacji Kultury

Plac Kościuszki

Burmistrz Miasta Międzychód

Urząd Miasta i Gminy

Centrum Animacji Kultury

10.

Ogólnopolski Turniej Kopa Sportowego z okazji XIX Święta Wędzonej Sielawy

Klasyfikacja indywidualna Open i drużynowa

22.07.2017

godz. 13:00

Chrzypsko Wielkie

Namiot przy plaży

Wójt

Gminy Chrzypsko Wielkie

GOK Chrzypsko

11.

III Letnie Grand Prix w Kopa Sportowego Mierzyn 2017

Dla wczasowiczów                   i mieszkańców powiatu międzychodzkiego oraz naszych Przyjaciół z ościennych powiatów

III sesje

14 i 28 lipca      

oraz 18 sierpnia 2017

godz. 17:30

Karczma Kuźniak Młyn,

Radgoszcz 52

Burmistrz Miasta Międzychód

Urząd Miasta  i Gminy

Karczma Kuźniak Młyn

12.

Mecz w Czerwoną Baśkę i Kopa Sportowego Gorzów Wlkp. – Międzychód

Na pokładzie pociągu Retro Drwal na trasie Międzychód – Gorzów Wlkp. - Międzychód

V Parada Lokomotyw                w Międzychodzie

12.08.2017 godz. do ustalenia

Dworzec w Międzychodzie

Trwają rozmowy w sprawie patronatu

Instytut Rozwoju i Promocji Kolei                          w Poznaniu

Urząd Miasta w Gorzowie Wlkp.

Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie

Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie

13.

Święto Podgrzybka  Mierzyn k/Międzychodu 2017 - Ogólnopolski Indywidualny Turniej Kopa Sportowego na pokładzie pociągu retro Borowik na trasie Międzychód - Gorzów                          – Międzychód – Gorzów Wlkp. z kontynuacją turnieju w trakcie Święta Podgrzybka w Mierzynie      

9.09.2017

godz. do ustalenia

Na pokładzie pociągu retro Borowik i świetlica wiejska w Mierzynie.

Trwają rozmowy w sprawie patronatu

Instytut Rozwoju i Promocji Kolei                            w Poznaniu

Urząd Miasta w Gorzowie Wlkp.

Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie

Urząd Miasta w Skwierzynie         

Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie

14.

Inauguracyjna I sesja IV edycji Grand Prix w Kopa Sportowego  - klasyfikacja indywidualna i drużynowa                       i II edycji GP w Tysiąca            o puchar Krainy 100 Jezior

23.09.2017 godz. 18:00

Hotel Neptun

ul. Słoneczna 8

Starosta Powiatu Międzychodzkiego

Starostwo Powiatowe

Urząd Miasta i Gminy

Hotel Neptun

15.

V Mistrzostwa Polski w Kopa Sportowego w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn i kobiet oraz drużynowej open

8.10.2017

 godz. 12:00

Sala Spółki MOST i R,

ul. Dworcowa

Trwają ustalenia co do patronatu                                i współorganizatorów.

16.

II sesja IV edycji Grand Prix w Kopa Sportowego            – klasyfikacja indywidualna i drużynowa  i II edycji GP w Tysiąca o puchar Krainy 100 Jezior

21.10.2017

godz. 17:30

Hotel Neptun

ul. Słoneczna 8

Starosta Powiatu Międzychodzkiego

Starostwo Powiatowe

Urząd Miasta i Gminy

Hotel Neptun

17.

III sesja IV edycji Grand Prix w Kopa Sportowego             - klasyfikacja indywidualna    i drużynowa i II edycji GP      w Tysiąca o puchar Krainy 100 Jezior

25.11.2017

godz. 17:30

Hotel Neptun

ul. Słoneczna 8

Starosta Powiatu Międzychodzkiego

Starostwo Powiatowe

Urząd Miasta i Gminy

Hotel Neptun

18.

III Imieniny z Baśką Otwarty Turniej Kopa sportowego

oraz sesja  w Tysiąca w ramach II edycji GP

2.12.2017

Restauracja Stara Rozlewnia

ul. Gorzycka 2

Burmistrza Miasta Międzychód

Urząd Miasta i Gminy

Restauracja Stara Rozlewnia

19.

IV sesja IV edycji Grand Prix w Kopa Sportowego                - klasyfikacja indywidualna    i drużynowa  i II edycji GP w Tysiąca   o puchar Krainy 100 Jezior

15.12.2017

godz. 17:30

Hotel Neptun

ul. Słoneczna 8

Starosta Powiatu Międzychodzkiego

Starostwo Powiatowe

Urząd Miasta i Gminy

Hotel Neptun

www.kraina100jezior-grykarciane-miedzychod.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 608 282 676

 TERMINARZ GORZOWSKIEGO KLUBU SPORTOWYCH GIER KARCIANYCH I UMYSŁOWYCH „KONTRA”

SEZON 2017

 IV.Grand Prix. Deszczna o Puchar Wójta, II runda w Baśkę i Tysiąca

Miejsce rozgrywek: Maszewo, godz. 17:00 ( w piątki )

Termin rozgrywek: 13.01.2017 r., 27.01.2017 r., 10.02.2017 r., 24.02.2017 r.

10.03.2017r., 24.03.2017r.zakończenie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V. Grand Prix. Gorzowa Wlkp.o Puchar Prezydenta. II runda w Baśkę i Tysiąca

Miejsce rozgrywek: Jazz Club pod Filarami, godz. 17:30 (w czwartki)

Termin rozgrywek: 05.01.2017 r., 19.01.2017 r., 02.02.2017 r., 16.02.2017r.

02.03.2017 r. 16.03.2017r. zakończenie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II. Wiosenne Indywidualne Mistrzostwa Ciecierzyc w Tysiąca i Czerwoną Baśkę o Puchar Rady Sołeckiej Ciecierzyc.

Miejsce rozgrywek: Sala wiejska w Ciecierzycach, godz. 11:00

Termin rozgrywek 01.04.2017 r.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V Ogólnopolski Festiwal Gier Karcianych i Umysłowych w Gorzowie Wlkp.

Miejsce rozgrywek: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.

Termin rozgrywek: 29.04.2017 r.

Rodzaje gier: szachy seniorzy, szachy U-14, scrablle, brydż sportowy, zadania szaradziarskie, tysiąc, kop, czerwona Baśka, Kaszebe Baszka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V Otwarte Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w Sportowych Grach Karcianych o Puchar Prezydenta Miasta Jacka Wójcickiego

Miejsce rozgrywek: Gorzów Wlkp.

Termin rozgrywek: 17.06.2017 r.

Rodzaje gier: czerwona Baśka i tysiąc

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V Letnie Grand Prix w Sportowej Grze Karcianej w Czerwoną Baśkę i Tysiąca o Puchar Wójta Gminy Deszczno i Gminy Bogdaniec

Miejsce rozgrywek: Stanowice, Deszczno

Termin rozgrywek: 26.08.2017 r.,02.09.2017 r.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Czerwoną Baśkę

Miejsce rozgrywek: Gorzów Wlkp.

Termin rozgrywek: 14.10.2017 r.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V. Grand Prix Deszczna, I runda w Czerwoną Baśkę i Tysiąca o Puchar Wójta

Miejsce rozgrywek: Maszewo, godz.17:00

Termin rozgrywek: 10. 11.2017 r., 24.11.2017 r., 01.12.2017 r., 15.12.2017 r. (w piątki)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grand Prix Gorzowa Wlkp., I runda w Czerwoną Baśkę i Tysiąca o Puchar Prezydenta Miasta

Miejsce rozgrywek: Jazz Club pod Filarami, godz. 17:30

Termin rozgrywek: 16.11.2017 r., 30.11.2017 r., 07.12.2017 r. - Imieniny z Baśką i Tysiącem, 21.12.2017 r. (czwartek)

www.gorzowskiegryumyslowe.pl

 

 

bk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpremia_s.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg