baner-krajna18          baner-MK18

Zbigniew Sikorski zdobył Puchar Prezesa OSP Jędrzejewo.

zbigniew sikorski jedrzejoewo

Foto – Ryszard Roszak

29 stycznia w Jędrzejowie, rozegrano XII turniej zaliczany do Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego 2016/2017 o Puchar Prezesa OSP Jędrzejewo. W turnieju rozegrano 4 rundy sportowe, w których rywalizowało 84 zawodników. Zwycięzcą turnieju został Zbigniew Sikorski – Krawiec Trzcianka.

Drugie miejsce zdobył Tadeusz Osowski – Niepokorni Czarnków. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Zbigniew Piechowiak - Budowlani Oborniki. Dalsze miejsca zajęli: Mirosław Frąckowiak - Feniks Jędrzejewo, Zdzisław Bałęczny - ryzykanci - Lubasz, Henryk Kaźmierek - Sokół Drawsko.

Liderem klasyfikacji indywidualnej po XII turniejach, jest Zbigniew Mądrawski, który wyprzedza Witolda Goll, Zdzisława Bałęcznego, Stanisława Winieckiego, Ireneusza Warzybok, Stanisława Okupniak.

W rywalizacji drużyn Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego, na pierwszym miejscu znajduje się Victoria Miały – Ryszard Roszak i Zbigniew Mądrawski. Drugie miejsce zajmuje zespół Bracia Czarnków – Zbigniew i Jerzy Gurzęda. Na trzecim miejscu znajduje się zespół Noteć Czarnków – Witold Goll i Ireneusz Mleczko.

Następny turniej o puchar Ziemi Pałuckiej, odbędzie się w Jędrzejewie 12 lutego 2017 r. w Sali Wiejskiej - godzinie 10..