Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-djk-z-19         baner-czersk-19

Rumia. Maraton Rumski o Mistrzostwo Kaszub

Rumia maraton rumski

9 grudnia w Rumi odbędzie się turniej sportowy Maraton Rumski o Mistrzostwo Kaszub. Turniej będzie rozgrywany na dystansie 8 rund, pod patronatem Burmistrza Rumi – Michała Pasiecznego.

Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, w kategoriach: drużynowej, indywidualnej oraz parami. W turnieju, zostanie rozegranych 8 rund po 24 rozdania. Uczestnicy turnieju będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymają pamiątkowy button.

Turniej jest rozgrywany w ramach Obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, którego kulminacja nastąpi 10 listopada 2018 roku w Szemudzie.

Maraton Rumski zostanie rozegrany w Hali MOSiR Rumia, ul. Mickiewicza 49. Zapisy do turnieju będą prowadzone od godz. 11 – 11/50. Turniej sportowy godz. 12. Dla zainteresowanych istnieje możliwość skorzystania z noclegu w hotelu przy MOSiR Rumia – cennik i kontakt na stronie http://mosir.rumia.pl/

Na turniej sportowy Maraton Rumski o Mistrzostwo Kaszub, zaprasza Michał Pasieczny – Burmistrz Rumi oraz Federacja Kaszëbë Baszka - Lës.

cnbm

                                                   Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg