Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-sier-18             baner-przy-p-18

Strzelno. Jacek Pohl i Baśka Białogóra wygrywają V Turniej Puckiej Ligi Baśki.

strzeln jace

4 listopada w WDK w Strzelno, został rozegrany V turniej Puckiej Ligi Baśki. Zwycięzcą okazał się Jacek Pohl (Wejher Wejherowo), drużynowo najlepsza była drużyna Baśka Białogóra.

Turniej indywidualny zakończył się zwycięstwem Jacka Pohla – Wejher Wejherowo, który wyprzedził zawodników LZS Sokół Strzelno - Henryka Szopa i Józefa Dettlaff. W rywalizacji zespołów zwyciężyła Baśka Białogóra – kpt. Maszke Andrzej, Minga Andrzej, Mudlaff Zbigniew, Kopystecki Stanisław, Koziróg Ryszard. Drugie miejsce zajął zespół LZS Sokół Strzelno, natomiast na trzeciej pozycji sklasyfikowano Neta Darzlubie. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką została Wittbrodt Gertrud - OSP Łebcz. Najlepsi zawodnicy oraz zespoły zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Liderem Puckiej Ligi Baśki pozostał Brzozowski Marek - Brzozaki Mechowo. Na drugim miejscu znajduje się Dettlaff Józef LZS Sokół Strzelno. Natomiast na trzecim miejscu znajduje się Jurkiewicz Stanisław – Bar Pianka Gdynia.

Liderem Puckiej Ligi Baśki w rywalizacji zespołów są Brzozaki Mechowo, które wyprzedzają Szpelę Władysławowo LZS Sokół Strzelno.

Szósty turniej zostanie rozegrany dnia 18 listopada 2017 r. (sobota) o godz. 16 w Cetniewie (COS OPO Cetniewo, Żeromskiego 52, we Władysławowie.

Info - Henryk Radtke

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg