Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Chełmża. Zamek Hotel II Gniew najlepszy w Pucharze Kopernika.

chelm zamek hot ii gnie

Czwarty Otwarty Turniej pn. „Puchar Kopernika w Czarną Baśkę”, który odbył się w niedzielę 12.11.br., w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury, zgromadził na starcie 63 zawodników, (16 drużyn) z Chełmży, Torunia, Kinic, Chojnic, Tucholi, Gniewu i Mikołajek.

Wszystkich uczestników turnieju powitali: Radny Powiatu Toruńskiego – Dariusz Meller i Maria Formela, Sekretarz Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego o/ Toruń. Odśpiewany został hymn klubu „AS PIK”. W turnieju rozegrano 5 rund po 32 rozdania w kategorii indywidualnej i drużynowej.

Najlepszą drużyną okazał się Hotel Zamek Gniew II zdobywając 80 punktów. Kolejne miejsca zajęły drużyny: As Pik V z Chełmży i Hotel Zamek Gniew. Indywidualnie Puchar Kopernika zdobył Tadeusz Nowopolski z drużyny Hotel Zamek Gniew II. Na II miejscu uplasował się Waldemar Konicki (Faryna Chełmża). III miejsce zdobył Henryk Zatorski (AS PIK III Chełmża). Najlepszym zawodnikom wręczono puchary, medale i nagrody rzeczowe. Trzy puchary ufundowała firma PPUH PLASTJAN.

Organizatorami imprezy byli: Chełmżyński Klub Sportowych Gier Karcianych AS PIK z Chełmży, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna - Chełmżyński Ośrodek Kultury, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o/ Toruń. W organizacji imprezy pomógł sponsor: PPUH PLASTJAN.

Info – Henryk Zatorski

 

Wyniki open tutaj

Wyniki drużyn tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg