Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-sier-18             baner-przy-p-18

Jutrosin. Leon Marchweka wygrywa turniej o Puchar Krystyny Łybackiej Posła do Parlamentu Europejskiego.

jutrosina leon

17 grudnia w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie, odbył się turniej Kopa sportowego o puchar europosłanki Krystyny Łybackiej.

Uroczystego otwarcia dokonała europosłanka Krystyna Łybacka, w towarzystwie organizatora turnieju Aleksandra Majsnerowskiego i Grzegorza Ratajczaka.

Turniej rozgrywany był tylko w klasyfikacji indywidualnej. Warto od razu podać że do batalii o punkty zasiadło przy 30 stolikach 120. W turnieju rozegrano 5 rund po 32 rozdania wg obowiązujących przepisów gry w kopa z asem kier i trzema dziesiątkami - najstarszymi kartami.

Rywalizacja sportowa pomiędzy zawodnikami była bardzo zacięta i o kolejności decydowały często małe punkty. W turnieju zwyciężył Marchewka Leon, który odebrał puchar ufundowany przez europosłankę Krystynę Łybacką. Drugie miejsce zajął Bukowski Feliks, natomiast na trzecim miejscu sklasyfikowany został Andrzejewski Zenon. Kolejne miejsca zajęli następujący zawodnicy: IV. Andrzejewski Jacek, V. Konopka Henryk, VI. Skoczylas Edmund, VII. Fabiś Tadeusz, VIII. Śmichurski Tadeusz, IX. Dopierała Michał, X. Leśniewski Andrzej.

Organizatorem turnieju był  Aleksander Majsnerowski, którego wspierał prowadzący konfenasjerkę turnieju Grzegorz Ratajczak.

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg