Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     banerMB-rumia-19             baner-BC19

Masters Polska 2017

masters polska logo

Stowarzyszenie Federacja Kaszëbë – Baszka – Lës wspólnie z Polską Federacją Baszka – Kop, w której skład wchodzą także Wielkopolska Liga Kopa Sportowego, Kościańskie Stowarzyszenie Kopa Sportowego oraz Gorzowski Klub Sportowych Gier Karcianych i Umysłowych, zaprasza na III edycję rozgrywek zaliczanych do rankingu Masters Polska 2017.

Na cały cykl składa się 5 turniejów, które będą zaliczane do rankingu. W rankingu będą prowadzone trzy klasyfikacje: drużynowa, par oraz indywidualne panów i pań. Rozgrywki Masters Polska 2017, będą rozgrywane wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport z asem serce, tzw. Czerwona Baśka. Rywalizacja będzie prowadzona, w trzech rankingach indywidualnym, drużynowym oraz par. Drużyny oraz zawodnicy będą rywalizować w 5 turniejach. W każdym turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania. Zawodnicy, będą rywalizować wg. nowej punktacji 6-4-2.

Organizatorzy w każdym turnieju zaliczanym do rankingu Masters Polska 2017, przewidzieli 50 sztuk pucharów oraz nagród rzeczowych. Do wygrania w większości turniejów w kategorii open, będzie telewizor i sprzęt AGD. Dodatkowo przygotowano dla każdego uczestnika turnieju pamiątkowy button.

W Masters Polska 2017 w finale rozgrywek, zostanie nagrodzonych pucharami i nagrodami rzeczowymi: 10 drużyn, 10 par, 15 panów oraz 5 pań. Dla zwycięzcy w kategorii indywidualnej open, przygotowano nagrody w postaci telewizora. Łącznie organizatorzy zabezpieczyli 80 nagród i pucharów na finał Masters Polska 2017.

W Masters Polska 2017 wprowadzono zmianę w regulaminie, będzie możliwość skorzystania z jednego JOKIERA na rozgrywki w ranking par, która dotyczy całej drużyny (dwóch par). Drużyny, które wyrażą chęć udziału w Masters Polska 2017, będą musiały wypełnić kartę zgłoszenia i podać podstawowy skład 4 osób do klasyfikowania w rankingu. Zgłoszona drużyna do rankingu Masters Polska 2017, żeby być klasyfikowana w danym turnieju – musi wystąpić w 50% osobowym (min. 2 zawodników) składzie zgłoszonej drużyny do rozgrywek.

Partnerem i oficjalnym sponsorem rozgrywek sportowych Masters Polska 2017, została firma MARWOJ z Gdańska. Zespół MARW-oj także uczestniczy w rozgrywkach i zalicza się do czołówki rankingu sportowego.

Ranking Masters Polska 2017, zapewni Państwu niezapomniane emocje, ponieważ rywalizacja w Czerwoną Baśkę zalicza się do królewskiej odmiany Baśki.

Patronat honorowy:
Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego
Kazimierz Plocke – Poseł RP
Edmund Wittbrodt - Prezes Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego
Ryszard Kalkowski – Wójt Gminy Szemud
 
Do rywalizacji w Masters Polska 2017, zaprasza:
Polska Federacja Baszka – Kop i Stowarzyszenie Federacja Kaszëbë Baszka - Lës

 

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg