Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-sier-18             baner-przy-p-18

Międzychód. Sylwester Grynczek wygrywa w IV edycji GP w Kopa Sportowego o Puchar Krainy 100 Jezior.

miedzyc sylwest gry

15 grudnia, odbyła się czwarta sesja, w której lwi pazur pokazał Sylwester Grynczek zwyciężając w turnieju. Równolegle z kopiarzami swoje boje toczyli również miłośnicy Tysiąca.

Zwycięzca IV turnieju Sylwester Grynczek, wyprzedził Wiesława Kamińskiego (członek złotej drużyny Jubileuszowych V MP w Kopa sportowego), Macieja Krawczaka, Zdzisława Wesołowski oraz Krzysztofa Otto.

Jak z powyższego wynika rywalizacja w ostatniej rundzie IV edycji GP w 2017 roku (jednocześnie ostatni turniej zaliczany do klasyfikacji Super Pucharu 2017) był niezmiernie emocjonujący. Oficjalne wyniki Super Pucharu 2017 ogłoszone zostaną 20.01.2018  w trakcie IV Memoriału Dominika Początka. Wyniki IV sesji zdecydowały o zmianie lidera Grand Prix, którym został Władysław Ziółek.

Równolegle z kopiarzami swoje boje toczyli również miłośnicy Tysiąca. Zwycięzcą V sesji został Krzysztof Wachowiak, wyprzedzając Henryka Napierałę oraz Grażynę Piekarską i Zenona Nygę. Liderem rozgrywek jest nadal Z. Nyga, który wyprzedza K. Wachowiaka, Henryka Napierałę oraz G. Piekarską.

Po trzeciej rundzie rozgrywek Kopa i Tysiąca zgodnie już z tradycją klubową wszyscy zasiedli do wspólnego stołu aby spożyć mikołajkową kolację, która była rzecz jasna okazją do złożenia sobie świątecznych i noworocznych życzeń. Był też czas na wspomnienia  o wspólnych dokonaniach sportowych i organizacyjnych w 2017 roku. Suto zastawiony stół to między innymi rezultat kolejnej życzliwości naszego wypróbowanego sponsora Artura Szyszki – właściciela Zakładu Montażowo – Budowlanego w Międzychodzie.

W nowym roku zawodnicy Kontra – Rej rozpoczną sportową rywalizację w dniu 12 stycznia 2018 – V sesja GP w Kopa Sportowego i VI sesja II edycji GP w Tysiąca. Czołowa ósemka zawodników IV edycji GP w Kopa Sportowego o Puchar Krainy 100 Jezior po II sesji przedstawia się następująco. Prowadzi Władysław Ziółek, który wyprzedza Włodzimierza Fojud, Krzysztofa Otto, Włodzimierza Paroń, Krzysztofa Kawę, Gabryela Stachowskiego, Macieja Krawczak i Krzysztofa Brojanowskiego.

Pozdrawiam serdecznie!
Zdrowych Rodzinnych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Do Siego 2018 roku.
Życzy społeczność Klubu Kontra - Rej w Międzychodzie.

 

Marek Pospieszny

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg