Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-sier-18             baner-przy-p-18

Borek Wlkp. Wigilia Kopiarzy.

borek wlk wig

22 grudnia 2017r., w siedzibie Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego w Borku Wlkp. odbyła się VI Wigilia kopiarzy WLKS, w której uczestniczyło 38 osób.

 

 

Życzenia Bożonarodzeniowe wszystkim uczestnikom Wigilii i ich rodzinom złożył prezes WLKS Hieronim Tacka.  Po przełamaniu się opłatkiem oraz kolacji Wigilijnej, składającej się z ryb, kapusty z grzybkami, barszczu i chleba przyszedł czas na gwiazdora, który obdarował kopiarzy upominkami.

 

W dalszej części spotkania wigilijnego rozegrano 4 rundowy turniej kopa, w którym po wyrównanej rywalizacji sportowej zwyciężył Słomianny Józef. Tuż za nim na drugim miejscu uplasował się Stefaniak Kazimierz. Trzecie miejsce wywalczył Sikorski Marek. Kolejne miejsca zajęli: Skrzypczak Roman, Biedrowski Gwidon, Stelmaszyk Zbigniew, Woźniak Ryszard, Polny Edmund.

 

Pierwszych zwycięskich trzech zawodników otrzymało puchary i upominki.  Natomiast pozostała piątka otrzymała upominki. Cały wieczór wigilijny upłynął w serdecznej przyjacielskiej atmosferze. 

 

 

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia

oraz Nowego 2018 Roku

zarząd Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego z siedzibą w Borku Wlkp

składa wszystkim

Kopiarzom i  Baśkarzom, Waszym rodzinom,

wszystkim sympatykom tych gier karcianych,

dużo zdrowia, radości, miłości i wszelkiej pomyślności.

Niech ten Wigilijny wieczór i Święta

będą  pełne pogody ducha, zrozumienia i upłyną w ciepłej rodzinnej atmosferze.

 

Natomiast Nowy 2018 Rok nie przyniesie dużo sukcesów i emocji w sportowych zmaganiach w grach w Kopa Sportowego i Baśkę oraz spełnienia realizację osobistych zamierzeń.

                                                                          

Prezes WLKS - Hieronim Tacka

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg