Kłos Werblinia na zwycięskiej fali!
- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 04, listopad 2013 21:48
26 października 2013 r. w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie odbył się czwarty turniej Puckiej Ligi Baśki 2013/2014. W turnieju wzięło udział 122 zawodników w tym 4 kobiety z 23 drużyn.
Turniej zakończył się zwycięstwem Jerzego Bojka (Bocar Osłonino) przed Markiem Radtke (Kłos Werblinia) oraz Dawidem Palczykowskim (Brzozaki Mechowo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Kłos Werblinia grająca w składzie: Marek Radtke, Kazimierz Kwidziński, Juliusz Dominik, Marcin Piontke, Henryk Radtke oraz Maria Dominik przed drużyną Fox Gdynia oraz ekipą Gran Krokowa.
Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz 3 najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.
Czołówka klasyfikacji indywidualnej czwartego turnieju:
Lp. |
Nazwisko i imię |
Drużyna |
Punkty stolikowe |
1. |
Bojka Jerzy |
Bocar Osłonino |
+180 |
2. |
Radtke Marek |
Kłos Werblinia |
+175 |
3. |
Palczykowski Dawid |
Brzozaki Mechowo |
+168 |
4. |
Kaźmierczak Mariusz |
Gran Krokowa |
+156 |
5. |
Scheiba Zbigniew |
Kłos II Werblinia |
+152 |
6. |
Miszka Bogdan |
Remus Żelistrzewo |
+147 |
Odwald Henryk |
Rybacy Władysławowo |
+147 |
|
8. |
Poerling Hubert |
Białogóra |
+135 |
9. |
Kański Tadeusz |
Remus Żelistrzewo |
+120 |
10. |
Wittbrodt Augustyn |
OSP Łebcz |
+117 |
11. |
Jankowski Adam |
Pianka Gdynia |
+114 |
12. |
Cejnowa Tadeusz |
Huragan Smolno |
+112 |
13. |
Mielewczyk Leszek |
Kłos II Werblinia |
+110 |
14. |
Kwidziński Kazimierz |
Kłos Werblinia |
+109 |
15. |
Szlas Andrzej |
Rekowianie Rekowo |
+103 |
Matysiak Marian |
Fox Gdynia |
+103 |
Czołówka klasyfikacji drużynowej czwartego turnieju:
Lp. |
Drużyna |
Punkty stolikowe |
1. |
Kłos Werblinia |
+377 |
2. |
Fox Gdynia |
+308 |
3. |
Gran Krokowa |
+290 |
4. |
Remus Żelistrzewo |
+263 |
5. |
Kontra Radoszewo |
+248 |
6. |
Rybacy Władysławowo |
+213 |
7. |
Pianka Gdynia |
+187 |
8. |
Kłos II Werblinia |
+176 |
9. |
Strzecha Starzyno |
+161 |
10. |
Brzozaki Mechowo |
+156 |
Czołówka klasyfikacji indywidualnej po czterech turniejach:
Lp. |
Nazwisko i imię |
Drużyna |
Duże Punkty |
Małe Punkty |
1. |
Radtke Marek |
Kłos Werblinia |
259 |
+398 |
2. |
Koziróg Ryszard |
Gran Krokowa |
250 |
+362 |
3. |
Dominik Juliusz |
Kłos Werblinia |
234 |
+255 |
4. |
Kaźmierczak Mariusz |
Gran Krokowa |
229 |
+378 |
5. |
Kwidziński Kazimierz |
Kłos Werblinia |
224 |
+441 |
6. |
Scheiba Zbigniew |
Kłos II Werblinia |
223 |
+345 |
7. |
Rohda Kazimierz |
Gran Krokowa |
213 |
+220 |
8. |
Miszka Bogdan |
Remus Żelistrzewo |
200 |
+279 |
9. |
Bojka Jerzy |
Bocar Osłonino |
179 |
+85 |
10. |
Wittbrodt Gertruda |
OSP Łebcz |
175 |
+150 |
11. |
Białk Józef |
Sokół Strzelno |
166 |
+266 |
12. |
Sitarz Adam |
Szpela II Władysławowo |
165 |
+119 |
13. |
Palczykowski Dawid |
Brzozaki Mechowo |
159 |
-28 |
14. |
Kreft Kazimierz |
Pianka Gdynia |
152 |
+239 |
15. |
Marciniak Zbigniew |
Emeryci Mrzezino |
150 |
+222 |
Czołówka klasyfikacji drużynowej po czterech turniejach:
Lp. |
Drużyna |
Duże Punkty |
Małe Punkty |
1. |
Kłos Werblinia |
635 |
+1512 |
2. |
Gran Krokowa |
520 |
+1278 |
3. |
Sokół Strzelno |
410 |
+829 |
4. |
Pianka Gdynia |
365 |
+779 |
5. |
Brzozaki Mechowo |
340 |
+752 |
6. |
OSP Mrzezino |
330 |
+746 |
7. |
Strzecha Starzyno |
315 |
+700 |
8. |
Kłos II Werblinia |
285 |
+556 |
9. |
Kontra Radoszewo |
255 |
+454 |
10. |
Remus Żelistrzewo |
245 |
+559 |