Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

150411Gostyn

       baner-djk-z-19         baner-czersk-19

MIĘDZYCHÓD. PUCHAR KRAINY 100 JEZIOR – PIOTR OLSZOWSKI ZWYCIĘZCĄ IV SESJI GRAND PRIX.

miedzychod logo

Miłośnicy staropolskich gier karcianych rozegrali IV sesję Grand Prix o Puchar Krainy 100 Jezior w I edycji Międzychodzkiego Grand Prix w sportowej grze w Kopa. IV sesja Grand Prix odbyła się w dniu 15 maja 2015r. w Międzychodzie - Hotel Neptun.

W turnieju zwyciężył Piotr Olszowski, który wyprzedził Zbigniewa Kowalskiego i Kazimierza Pospiesznego.

Liderem Grand Prix o Puchar Krainy 100 Jezior jest Władysław Ziółek, który wyprzedza Ireneusza Borowiak, Zbigniewa Kowalskiego oraz Piotra Kowalskiego i Kazimierza Pospiesznego.

Rywalizacja jest niezwykle zacięta, czemu sprzyja klimat hotelu Neptun. Kolejna sesja i kolejny zwycięzca, tym razem wygrał Piotr Olszowski - serdeczne gratulacje. Obowiązki sędziego w IV rundzie pełnił Zbigniew Kowalski. Wyniki zebrał i opracował Arkadiusz Borowiak, któremu składam serdeczne podziękowania – Marek Pospieszny.

V sesja I Międzychodzkiego Grand Prix w sportowej grze w Kopa odbędzie się w dniu 19.06.2015r. o godz. 18:00 również w Hotelu Neptun.

I edycja Międzychodzkiego Grand Prix składa się z dwóch rund: zimowo - wiosennej i jesiennej. W rundzie wiosennej odbędzie się pięć sesji rozgrywkowych zaś w rundzie jesiennej trzy sesje.

Międzychodzkie Grand Prix stanowi eliminację do Indywidualnych Mistrzostw Polski w Sportowej Grze w Kopa organizowanych przez Stowarzyszenie Wielkopolska Liga Kopa Sportowego. Każda sesja to pięć rund po 32 rozdania.

Uwaga!!! Każdy zawodnik będzie miał odpisany najgorszy wynik spośród wszystkich IX sesji, co oznacza, że jedna absencja nie pozbawia szans na dobre miejsce w całym cyklu Grand Prix.

Międzychód/Marek Pospieszny

wyniki tutaj

klasyfikacja tutaj 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg