Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-djk-z-19         baner-czersk-19

Sławoszyno. Mistrzostwa Gminy Krokowa – III Masters Kaszëbë 2018.

slawoszy mistr krok

15 kwietnia 2018 roku w Domu Kultury w Sławoszynie, odbędzie się turniej sportowy o Mistrzostwo Gminy Krokowa w Baśkę. Turniej karcianej Baśki, odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Krokowa Adama Śliwickiego.

 

Turniej o Mistrzostwo Gminy Krokowa  w Baśce, będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport w kategoriach: drużynowej, indywidualnej oraz parami. Dla uczestników turnieju przygotowano puchary i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymają pamiątkowy button. Turniej jest zaliczany do rankingu Masters Kaszëbë 2018.

 

Mistrzostwo Gminy Krokowa, zostaną rozegrane w Domu Kultury w Sławoszynie, ul. Floriana Ceynowy 17. Zapisy będą prowadzone w dniu turnieju w godz. 12 – 12/50. Start turnieju sportowego godz. 13.

 

Patronat honorowy:

Wójt Gminy Krokowa - Adam Śliwicki.

 

Na Mistrzostwa Gminy Krokowa w karcianą Baśkę zaprasza Krzysztof Obszyński - Dyrektor Krokowskiego Centrum Kultury w Krokowej.

 

masters kaszebe baszka

 

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg