Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

   baner-krajna-19               baner-sier-lbk-2019

Szemud. Mistrzostwa Polski - Baszka Méster Sport 2018.

szem mistrz polski basz

Zwycięzcy Mistrzostw Polski 2017 w kategorii pań

10 czerwca 2017 roku w Szemudzie w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji o godzinie 13 odbędzie się turniej sportowy o Mistrzostwo Polski. Będzie to wielkie święto Polskiej Baśki sportowej.

 

Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport z asem serce - tzw. „Czerwona Baśka”. Mistrzostwa Polski, będą rozgrywane w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz indywidualnej pań, panów, podczas których zawodnicy rozegrają 5 rund po 32 rozdania. Mistrzostwa Polski zaliczają się do rankingu Masters Polska 2018. Do wygrania w turnieju Baśki w kategorii open, będzie telewizor. Dodatkowo dla uczestników turnieju przygotowano 50 pucharów i nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymają pamiątkowy button.

 

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników i pasjonatów gry do Szemuda Stolicy Polskiej Baśki. Przyjeżdżajcie w barwach biało-czerwonych, na Mistrzostwa Polski. Na najlepszych czekają wspaniałe nagrody oraz tytuły i miejsce w historii Polskiej Baśki.​

 

Turniej zostanie rozegrany w Hali  Sportowej w Szemudzie, ul. Szkolna 4a. Drużyny do turnieju (czteroosobowe) należy zgłaszać w dniu imprezy w godz. 12 – 12.50. O godz. 13.10 rozpoczną się zmagania. 

Na Mistrzostwa Polski w karcianą Baśkę, zaprasza: Wójt Gminy Szemud – Ryszard Kalkowski oraz Polska Federacja Baszka – Kop.

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg