Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-djk-z-19         baner-czersk-19

Smoliński Stefan i Kaszëbë Baszka Nowa Karczma liderami Masters Polska 2018.

smolinski st kaszeb

Drugi turniej Masters Polska 2018 o Mistrzostwo Polski, który odbył się w Szemudzie przyniósł sukces zespołowi Kaszëbë Baszka Nowa Karczma. Liderami rozgrywek zostali Stefan Smoliński i Kaszëbë Baszka Nowa Karczma.

Mistrzostwa Polski zdominował zespół Kaszëbë Baszka Nowa Karczma, który w Szemudzie wygrał wszystkie klasyfikacje z rekordowym wynikiem 90 pkt. Mistrzowie Polski z Nowej Karczmy pokazali jakość gry, która przełożyła się na końcowy sukces i pozycje liderów Masters Polska. W czołówce turnieju sklasyfikowano także: Brzozaki Mechowo, Energetyk Trzcianka, Rekowianie I Rekowo, Na Wzgórzu Szemud, Szpelę II Władysławowo oraz Spartan Janowiec Wlkp.

W rankingu indywidualnym liderem rozgrywek Masters Polska został Smoliński Stefan - Asy Mikołajki Pomorskie. Drugie miejsce zajmuje Mistrz Polski Mosiński Henryk z Kaszëbë Baszka Nowa Karczma. Na trzecim miejscu znajduje się Sychowski Kazimierz Wejher Wejherowo. Blisko podium znajdują się także: Domarus Jacek - Szpica Szemud, Pałasz Jarosław - Energetyk Trzcianka, Koziróg Ryszard – Baśka Białogóra, Wild Zygmunt – Szpica Szemud. Wśród pań prowadzi Bernadeta Banowska z Orłów Rumia.

W rankingu par prowadzi Kaszëbë Baszka Nowa Karczma - Piełowski Janusz i Mosiński Henryk. Drugie miejsce zajmuje ENERGETYK Trzcianka- Pałasz Jarosław i Graś Krystyn. Trzecie miejsce na podium zajmuje AS PIK I Chełmża - Rzymski Roman i Kurzawski Edmund.

Liderem rozgrywek zespołów został zespół Kaszëbë Baszka Nowa Karczma – kpt. Szczechowiak Jan, Mosiński Henryk, Pielowski Janusz i Ugowski Mirosław. Na podium znajdują się także Asy Mikołajki Pomorskie i Energetyk Trzcianka. Kolejne miejsca zajmują następujące zespoły: AS PIK I Chełmża, Szpica Szemud, Kaszëbë Baszka II Nowa Karczma i Asy Białogóra.

Kolejnym turniejem rozgrywanym w ramach Masters Polska 2018, będzie Tarcza Polski, która zostanie rozegrana 1 lipca w Starej Kiszewie.

 

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg