Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-sier-18             baner-przy-p-18

Ugoszcz. Grzegorz Sadowski wygrywa V turniej Baśki.

ugoszcz grze sad

5 grudnia w Wiejskim Domu Kultury Ugoszczy rozegrano V turniej Baśki sportowej w sezonie 2017/18. Rozgrywki sportowe będą się odbywać do maja 2018 roku.

Turniej wygrał Grzegorz Sadowski, który wyprzedził Marię Bołtroczyk i Kazimierza Litwińskiego. Kolejne miejsca zajęli: Edmund Orłowski, Ryszard Trzebiatowski, Ireneusz Paszke.

Liderem rozgrywek w Ugoszczy został Grzegorz Sadowski, który wyprzedza Ireneusza Paszke i Józefa Litwińskiego. Kolejne miejsca zajmują Kazimierz Litwiński, Zdzisław Cieszyński, Tadeusz Wójcik.

Rozgrywki sportowe w Ugoszczy w sezonie 2017/18, będą się odbywać dwa razy w miesiącu od października do maja. Każdy turniej będzie rozgrywany, wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster, podczas którego zostaną rozegrane 3 rundy. Rywalizacja sportowa będzie się odbywać w kategorii indywidualnej.

Turnieje Baśki będą rozgrywane w WDK - Ugoszcz 12b. Zapisy do turnieju, godz. 16 – 16/50. Turniej sportowy godz. 17/10.

Patronat honorowy nad rozgrywkami objął KK Baszta Bytów. Więcej informacji na temat rozgrywek, można otrzymać pod nr. tel 514627469 u Irka Paszke, który będzie prowadził rozgrywki sportowe.

Na rozgrywki w karcianą Baśkę, zaprasza WDK Ugoszcz i KK Baszta Bytów.

Info – Irek Paszke

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg