Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

   baner-krajna-19               baner-sier-lbk-2019

As Pik IV Chełmża i Roman Tietz liderami Masters Pomorze 2018.

as pikchelmza

Najlepsi zawodnicy Pucharu Chełmży

W Masters Pomorze 2018, Baśka Białogóra straciła pozycję lidera rozgrywek, na rzecz As Pik IV Chełmża. W rozgrywkach zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek z zespołów z Kaszub z koalicją As Pik Chełmża.

Puchar Chełmży, przyniósł spory sukces zawodnikom i drużynom z Chełmży, którzy wskoczyli na pozycje liderów rozgrywek. Zespoły z Kaszub Baszta Bytów i Baśka Białogóra poniosły w turnieju punktowe straty. Do czołówki aspiruje co raz mocniej Relax Runowo, który może zostać czarnym koniem rozgrywek. Rywalizacja jest bardzo wyrównana i na razie wszyscy są bardzo blisko siebie. Kolejny turniej wprowadzi albo większe różnice lub tabela spłaszczy się jeszcze bardziej.

W rankingu indywidualnym liderem został Roman Tietz z As Pik II Chełmża. Drugie miejsce zajmuje Irek Paszke z Baszty Bytów. Na trzecim miejscu znajduje się Nowacki Jan - AS Pik IV Chełmża. Blisko podium znajdują się także: Maszke Andrzej - Baśka Białogóra, Pilecki Konstanty – As Pik III Chełmża i Marek Winter – Bory Tuchola.

W rankingu par prowadzi As Pik Chełmża – Ryszard Zambrowski i Jan Nowacki. Drugie miejsce zajmuje Baszta Bytów - Kazimierz Ekman i Ireneusz Paszke. Trzecie miejsce na podium zajmują zawodnicy Relax Runowo – Marcin Kania i Wiesław Jarząb.

Liderem rozgrywek zespołów jest As Pik IV Chełmża - kpt. Kurzawski Edmund, Dąbrowski Edward Ryszard Zambrowski i Jan Nowacki. Na podium znajduje się także Baska Białogóra i As Pik III Chełmża. Kolejne zespoły także będą walczyć o awans w rankingu: Baszta Bytów Relax Runowo, As Pik II Chełmża i Kaszëbë Baszka Nowa Karczma.

Kolejnym turniejem rozgrywanym w ramach Masters Pomorze 2018, będzie Sucovia CUP, który odbędzie się 20 maja w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie.

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg