Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

   baner-krajna-19               baner-sier-lbk-2019

Edmund Kurzawski wygrał Olivia MAR-woj. CUP.

edmun kurza oliva

19 maja w Starym Młynie w Gdańsku Oliwie, odbył się turniej sportowy Olivia MAR-woj CUP, organizowany przez zespół MAR-woj. Gdańsk.

 

Turniej był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, z asem serce – tzw. „Czerwona Baśka”, w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz open. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymali pamiątkowy button, natomiast zwycięzcy otrzymali nagrody.

 

Zdobywcą Olivia MAR-woj CUP, został Kurzawski Edmund z As Pik Chełmża. Drugie miejsce zdobył Klein z Wejhera Wejherowo. Na trzecim miejscu został sklasyfikowany Puchowski Andrzej z Orłów Rumia.

 

Turniej par wygrali zawodnicy MAR-woj II GdańskBronk Mieczysław i Górecki Zenon. Drugie miejsce zajęły Walety Orle gm. Wejherowo - Trocki Marian i Czoska Stanisław. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył As Pik ChełmżaZatorski Henryk i Kurzawski Edmund.

 

W rywalizacji zespołów pewne zwycięstwo odniósł zespół Walety Orle gm. Wejherowo – kpt. Trocki Marian, Czoska Stanisław, Dampc Mirosław i Kuźmiński Mieczysław. Na podium rywalizację ukończyli także MAR-woje II Gdańsk i Kaszëbë Baszka Nowa Karczma. Blisko podium sklasyfikowano także: Remus Żelistrzewo, Wejher Wejherowo, As Pik Chełmża i Klimek Grudziądz.

 

Stowarzyszenie Federacja Kaszëbë Baszka i Lës, składa serdeczne podziękowanie dla MAR-woj. Gdańsk (Andrzeja, Mirka, Ryśka i Wojtka), za przygotowanie turnieju Baśki – Olivia MAR-woj CUP.

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg