Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Aktualności WLKS

I inauguracyjna kolejka Turnieju Ligowego Kopa Sportowego 2017
W dniu 29.01.2017 r. w restauracji Impresja w Borku Wlkp. odbyła się I inauguracyjna kolejka Turnieju Ligowego Kopa Sportowego 2017 Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego z siedzibą w Borku Wlkp.

Czytaj więcej...

Pomorska Wola. Ryszard Roszak wygrywa 14 turniej Grand Prix Powiatu Czarnkowsko Trzcianeckiego.

150517 wola pomorska

17 maja w Gospodarstwie Agroturystycznym Edwarda Mitelewskiego w Pomorskiej Woli, odbył się turniej w ramach Grand Prix Powiatu Czarnkowsko Trzcianeckiego sezon 2014/2015. W turnieju rywalizowało 67 zawodników, którzy rozegrali 4 rundy sportowe.

Czytaj więcej...

MIĘDZYCHÓD. PUCHAR KRAINY 100 JEZIOR – PIOTR OLSZOWSKI ZWYCIĘZCĄ IV SESJI GRAND PRIX.

miedzychod logo

Miłośnicy staropolskich gier karcianych rozegrali IV sesję Grand Prix o Puchar Krainy 100 Jezior w I edycji Międzychodzkiego Grand Prix w sportowej grze w Kopa. IV sesja Grand Prix odbyła się w dniu 15 maja 2015r. w Międzychodzie - Hotel Neptun.

Czytaj więcej...

Dolsk. Wiesław Leśniarek i Śrem IV, wygrywają turniej kopa.

kop tlo

30 kwietnia w Dolsku odbył się turniej sportowy w kopa sportowego. Zawodnicy rozegrali 5 rund. Organizatorem turnieju była Wielkopolska Liga Kopa Sportowego.

W turnieju zwyciężył Wiesław Leśniarek – Gostyń II, który wyprzedził Mirosława Konstanty -  Gostyń I oraz Zenona Nowaczyk – Śrem IV. Dalsze  miejsca zajęli Ireneusz Kaźmierczak - Czempiń, Wacław Skoczylas - Krzyżanowo i Ryszard Borowczyk – Śrem IV.

Czytaj więcej...

Manieczki. Antoni Hertmanowski wygrał Majówkę z Generałem Wybickim.

150502Manieczkilogo

2 maja w Manieczkach, odbył się turniej sportowy kopa w Karcianą Majówkę z Generałem Wybickim o Puchar Wójta Gminy Brodnica. W turnieju rywalizowało 108 zawodników, którzy rozegrali 5 rund sportowego kopa.

Czytaj więcej...

Międzychód. II sesja Grand Prix.

Miłośnicy staropolskich gier karcianych, zapraszają do udziału w I edycji Międzychodzkiego Grand Prix w sportowej grze w Kopa o Puchar Krainy 100 Jezior. II sesja Grand Prix odbędzie się w dniu 13 marca 2015r., o godz. 17/30 w Międzychodzie, w Kawiarni „Między Słowami” przy Placu Kościuszki - zapisy do 17/15.

I edycja Międzychodzkiego Grand Prix, składa się z dwóch rund: zimowo - wiosennej i jesiennej. W rundzie wiosennej odbędzie się pięć sesji rozgrywkowych zaś w rundzie jesiennej trzy sesje.

Międzychodzkie Grand Prix stanowi eliminację do Indywidualnych Mistrzostw Polski w Sportowej Grze w Kopa, organizowanych przez Stowarzyszenie Wielkopolska Liga Kopa Sportowego.

Każda sesja to pięć rund po 32 rozdania.

Uwaga!!! Każdy zawodnik będzie miał odpisany najgorszy wynik spośród wszystkich IX sesji, co oznacza, że jedna absencja nie pozbawia szans na dobre miejsce w całym cyklu Grand Prix.

Pobierz regulamin TUTAJ.

Wyniki po pierwszej sesji pobierz TUATAJ.

 

Wolsztyn. Krzyński Zdzisław i Niałek Wielki I, zwycięzcami Grand Prix Wolsztyńskich Spotkań przy KOPIE w sezonie 2014/2015.

22 lutego w Kluczewie rozegrano ostatni turniej Wolsztyńskich Spotkań przy KOPIE w sezonie 2014/2015. Po kilkugodzinnych rozgrywkach zwyciężył Piechowiak Władysław z Chorzemina.

Zwycięzcą Grand Prix 2014/2015, został Krzyżański Zdzisław z Niałka Wielkiego. Drugie miejsce zajął

Czytaj więcej...

Kluczewo. Władysław Piechowiak wygrywa ostatni turniej w ramach „Wolsztyńskich spotkań przy Kopie”.

100 graczy przystąpiło w dniu 22 lutego w Kluczewie do ostatniego już turnieju Wolsztyńskich Spotkań przy KOPIE w sezonie 2014/2015. Po kilkugodzinnych rozgrywkach zwyciężył Piechowiak Władysław z Chorzemina. Następne miejsca zajęli: Silawko Henryk ze Wschowy, Krysztof Tadeusz z Boszkowa, Kłos Zbigniew ze Wschowy.

Czytaj więcej...

Przyczyna Dolna. I Turniej Gry w Kopa im. Jacka Prętkiego we Wschowie

 

W dniu 14 lutego na sali wiejskiej w Przyczynie odbył się I Turniej Gry w Kopa im. Jacka Prętkiego. W turnieju wzięło udział 96 graczy z miejscowości: Borek Wielkopolski, Jutrosin, Kościan Łęka Wielka, Żytowiecko, Poniec, Wolsztyn, Mochy, Miejska Górka, Wschowa.

Czytaj więcej...

Podkategorie

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg