Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Jan Szczechowiak - Mistrz Baśki z Janowca Wielkopolskiego

ja szczechowiak mistrz z janowca

Od lewej: Waldemar Białecki, Leszek Derwich, Jan Szczechowiak

 

Pochodzący z Janowca Wielkopolskiego Jan Szczechowiak, w 2015 roku  jako pierwszy zawodnik w Polsce, zwyciężył w 3 klasyfikacjach turniejowych podczas dnia turniejowego. Na ranking składa się rywalizacja: indywidualna, w parach oraz w drużynie.

Swój zwycięski marsz w 2015 roku, zaczął od zdobycia w marcu Pucharu Kaszëbë Baszka w Nowej Karczmie. Następnie zanotował fantastyczny w step w mistrzostwach polski w Szemudzie, gdzie w pobitym polu zostawił 425 zawodników i  został Mistrzem Polski indywidualnie. Kolejny sukces to zdobycie Tarczy Polski w rywalizacji drużyn we Władysławowie. Zwieńczeniem znakomitego sezonu był Super Puchar Polski w Sulęczynie podczas którego zwyciężył ponownie we wszystkich trzech kategoriach.

Jan Szczechowiak był nie tylko pierwszym zwycięzcą wszystkich kategorii podczas dnia turniejowego ale swój sukces powtórzył w danym roku po raz kolejny. Zawodnik Wełny Janowiec Wielkopolski, obecnie reprezentujący Kaszëbë Baszka Nowa Karczma, jest jedną z największych gwiazd Baśki sportowej.

Portal kaszebe-baszka.pl, życzy kolejnych sukcesów…

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg