Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Współpraca - Ogólnopolski Portal Baśkarzy 

Jeżeli szukasz spełnienia jako dziennikarz sportowy? Fascynujesz się grą w karty: Baśka, Kop lub Lës na zasadach sportowych.

Lubisz pisać, masz pomysły na teksty, nie boisz się wyrażać własnego zdania? Trafiłeś doskonale, gdyż redakcja portalu poszukuje ludzi chętnych do współpracy.

Będziesz miał możliwość pisania autorskich tekstów, dostęp do najświeższych informacji związanych z Baśką, Kop i Lës oraz tworzenia serwisu z pasją.

Zapraszamy do współpracy organizatorów turniejów, zawodników, miłośników gry w ,,Baśkę’’ i ,,KOP’’. Pragniemy, aby ,,Baśkarze’’ brali aktywny udział w tworzeniu portalu. Dlatego zachęcamy: piszcie do nas! przesyłajcie zdjęcia, filmy, zapowiedzi, relacje, wyniki.


Plakaty do publikacji na stronie prosimy przysyłać w formacie JPG


Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg