Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Puchar Rumi 08.08.2021

08082021Rumia01

08.08.2021 Hala MOSiR w Rumi po raz drugi w tym roku został rozegrany Turniej Kaszubskiej Baśki, rozegrano go wg. obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport 5x32 rozdania As serce w kategoriach: drużynowej, oraz open.


W kategorii open pierwsze miejsce zajęła Pani Bernadeta Banowska – Orły Rumia (27 pkt), 2.Bronk Andrzej – Marwoje (26 pkt), 3.Kużmiński Mieczysław – Orły Rumia (24 pkt), 4.Kreft Kazimierz – Remus Żeliszewo (24 pkt), 5.Gosz Tadeusz – Kaszuby Lębork (24 pkt), 6.Kulas Jerzy – Zamek Bytów (22 pkt), 7.Bojka Jerzy - Strzebielino (22pkt), 8.Dąbrowski Sławomir – Hotel Zamek Gniew (22 pkt), 9.Dziemiańczyk Andrzej – Wicko (22 pkt), 10.Treder Zenon – Dragon Gdynia (22 pkt).
Panie: 1.Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów, 2. Kozioł Irena - Wicko, 3.Stanuch Teresa - Wicko.
Drużynowo: 1.Orły Rumia, 2.Hotel Zamek Gniew, 3.Dragon Gdynia, 4.Marwoje, 5.Zamek Bytów, 6.Szpela.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, medale i nagrody, w przerwach między rundami zawodnicy mieli do dyspozycji catering. Turniej Baśki przebiegał w miłej i sportowej rywalizacji.
Patronat honorowy:
Michał Pasieczny – Burmistrz Miasta Rumi
Jolanta Król – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi
Organizator:
Miejski ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg