Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Bytowska Liga Baśki

bytowska liga baski pandemia

Zakończono rozrywki Bytowskiej Ligi Baśki które przeciągnęły się z powodu pandemii korono wirusa


Zwycięzcą w klasyfikacji indywidualnej na rok 2020/2021 okazał się Jażdżewski Tadeusz reprezętujący zespół Kaziuki zdobywając (257.5 pkt), 2 miejsce zajął Wirkus Józef – Kolonia Jeziorki (249,5 pkt), 3. Łangowski Jacek - Kolonia Jeziorki (229,5 pkt), 4. Malek Tadeusz – Zawisza Borzytuchom (229 pkt), 5. Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów (226 pkt), 6. Wielgosz Gabriel – Kaziuki (217,5 pkt), 7. Kulas Jerzy – Kaziuki (216,5 pkt), 8. Paszke Ireneusz – Baszta Bytów (215,5 pkt), 9. Rybakowski Czesław – Kołczygłowy (210 pkt), 10. Jereczek Marian – Kołczygłowy (207 pkt).
Najlepszą wśród Pań była Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów.
Drużynowo: 1. Kaziuki, 2. Kołczygłowy, 3. Kolonia Jeziorki, 4. Bytowiacy, 5. Baszta Bytów.
Cały cykl rozgrywek Bytowskiej Ligi Baśki przebiegał w miłej i sportowej rywalizacji. Nagrody i puchary zwycięzcą w zastępstwie za Burmistrza Ryszarda Sylke wręczył kierownik wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Andrzej Hrycyna.

Patronat Honorowy: Burmistrz Bytowa Ryszard Sylka.
Organizator: Klub Karciany Baszta Bytów

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg