Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Tarcza Kaszub – Chojnice

210819Chojnicei02

18.09.2021 Szkoła Podstawowa nr 7 ul Tuwima 2 w Chojnicach po raz pierwszy w tym roku został rozegrany Turniej Kaszubskiej Baśki,

rozegrano go wg. obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport 5x32 rozdania As serce w kategoriach: drużynowej, oraz open.
W kategorii open pierwsze miejsce zdobył Storman Michał reprezentujący zespół z Lipusza, 2. Kortas Franciszek – Borowiacy Chojnice, 3. Urich Jerzy – Tornado Lębork, 4. Kin Krystian – Skowronki Kinice, 5.Cyborowski Roman – Bory Tuchola, 6. Kurzawski Edmund - As Pik I Chełmża, 7.Cherek Marek – Mocna Czwórka, 8. Szczechowiak Jan – Energetyk Trzcianka, 9.Lewandowski Jerzy – As Kier Unisław, 10Trześniewski Kazimierz – Borowiacy Chojnice.
Panie: 1.Bartkowska Regina – Tury Chojnice, 2.Suwała Józefa – Sami Swoi, 3. Tandecka Halina – Sami Swoi.
Drużynowo: 1. Lipusz, 2. Mocna Czwórka, 3.Energetyk Trzcianka, 4. As Pik I Chełmża, 5. Klimek Grudziądz, 6.Tornado Lębork.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, medale i nagrody, w przerwach między rundami zawodnicy mieli do dyspozycji catering. Turniej Baśki przebiegał w miłej i sportowej rywalizacji.
Patronat honorowy:
Marek Szczepański – Starosta Chojnicki
Jarosław Kuklewski – Prezes ZKP

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg