Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Czersk. Bogdan Miszka i Lider Polska wygrywają Borowiacy CUP

190324Czersk30

24 marca w Ośrodku Kultury w Czersku, odbył się turniej sportowy Borowiacy CUP. Turniej został rozegrany pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Czersk - Przemysława Biesek – Talewskiego.

Turniej był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, z asem trefl – tzw. „Czarna Baśka”. Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrali 5 rund sportowych. Wszyscy zawodnicy rywalizowali o puchary oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymali pamiątkowy button. Turniej zalicza się do rankingu z serii Masters Pomorze 2019.

Zwycięzcą turnieju został Miszka Bogdan - Orły Rumia. Drugie miejsce zajął Dąbrowski Czesław - As Pik Szczupaki. Trzecie miejsce zdobył Witczak Stanisław – Rzemieślnik Mrocza. Wśród najlepszych zawodników turnieju znaleźli się także: Szczechowiak Jan - Lider Polska, Paszke Ireneusz - Baszta Bytów, Winter Marek - Bory Tuchola i Szulc Jan - Lider Polska.

Turniej par wygrali Szulc Jan i Traczyński Zbigniew - Lider Polska. Drugie miejsce zajęli Miszka Bogdan i Pallach Jan - Orły Rumia. Trzecie miejsce zajęła para Kadukowski Jerzy i Pianowski Jerzy - As Pik V Chełmża.

Najlepszym zespołem turnieju został Lider Polska – Szczechowiak Jan, Mosiński Henryk, Szulc Jan i Traczyński Zbigniew. Drugie miejsce zajęły Orły Rumia - Banowska Bernadeta, Jarzembiński Kazimierz, Miszka Bogdan i Pallach Jan. Trzecie miejsce zajęły Bory Tuchola - Winter Marek, Cisewski Kazimierz, Cyborowski Roman i Ciepluch Jan. Blisko podium finiszowały kolejne zespoły: Borowiacy Chojnice, Skowronki Kinice, As Pik V Chełmża i Pasjonaci Sępólno Krajeńskie.

Turniej Borowiacy CUP, został rozegrany w Ośrodku Kultury. Gospodarzem turnieju był zespół Borowiaków z Chojnic i Czerska oraz Ośrodek Kultury w Czersku.

masters-pomorze

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg