Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Dni Bytowa

190714Bytow04

14.07.2019 na Stadionie Miejskim ul. Mickiewicza w Bytowie rozegrany został Turniej Kaszubskiej Baśki w turnieju wzięło udział 143 zawodników i zawodniczek.

Turniej był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Master Sport z Asem serce, w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par, rozegrano 5 rund po 32 rozdania

Otwarcia Turnieju dokonał Burmistrz Miasta Bytowa Pan Ryszard Sylka życząc wszystkim uczestnikom turnieju jak najlepszych wyników w sportowej rywalizacji.

Najlepszym zawodnikiem w klasyfikacji open okazał się Jamrus Jan – Baśka Białogóra. Drugie miejsce zdobył Koziróg Ryszard – Baśka Białogóra. Trzecie miejsce Gronda Jerzy – Błękitni. Czwarte miejsce – Jażdżewski Tadeusz – Kaziuki. Piąte miejsce Pepliński Jan – Zamek Bytów.

W kategorii Pań zwyciężyła Tandecka Halina – Skowronki Kinice. Drugie miejsce Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów. Trzecie miejsce Pelowska Małgorzata – Nowa Karczma

Pary: 1. Maszke Andrzej/Jamrus Jan – Baśka Białogóra 2. Sitor Andrzej/Litwiński Kazimierz – Dziemiany 3. Borzych Franciszek/Antkiewicz Stanisław – Asy Chojnice 4. Kopystecki Stanisław/Koziróg Ryszard – Baśka Białogóra 5. Worzała Andrzej/Gronda Jerzy – Błękitni.

Drużynowo: 1. Baśka Białogóra 2. PZW Kartuzy 3. Asy Chojnice 4. Luzino 5. Gmina Kołczygłowy.

Ceremonię zakończenia turnieju poprowadził Pan Ryszard Sylka Burmistrz Miasta Bytowa wręczając   zawodnikom puchary oraz nagrody.                                                                                                                

Patronat Honorowy: Burmistrz Bytowa – Ryszard Sylka

Organizator: Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie O/Bytów - KK Baszta Bytów.

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg