Andrzej Okólski i Sokół Strzelno zwyciężają w Mechowie!
- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 10, grudzień 2013 15:11
8 grudnia 2013 r. w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie odbył się siódmy turniej Puckiej Ligi Baśki 2013/2014. W turnieju wzięło udział 128 zawodników w tym 5 kobiet z 24 drużyn.
Turniej zakończył się zwycięstwem Andrzeja Okólskiego (Strzecha Starzyno) przed Zbigniewem Drzeżdżon (Kontra Radoszewo) oraz Kazimierzem Kreft (Pianka Gdynia). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Sokół Strzelno grająca w składzie: Piotr Stodolny, Roman Otrombke, Tomasz Mudlaff, Józef Białk, Henryk Szopa oraz Kazimierz Tarnowski przed drużyną Strzecha Starzyno oraz ekipą Pianka Gdynia.
Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz 3 najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.
Czołówka klasyfikacji indywidualnej siódmego turnieju:
Lp. |
Nazwisko i imię |
Drużyna |
Punkty stolikowe |
1. |
Okólski Andrzej |
Strzecha Starzyno |
262 |
2. |
Drzeżdżon Zbigniew |
Kontra Radoszewo |
211 |
3. |
Kreft Kazimierz |
Pianka Gdynia |
187 |
4. |
Stodolny Piotr |
Sokół Strzelno |
176 |
5. |
Otrombke Roman |
Sokół Strzelno |
167 |
6. |
Mudlaff Tomasz |
Sokół Strzelno |
158 |
7. |
Drzeżdżon Jan |
Strzecha Starzyno |
154 |
8. |
Bałachowski Wacław |
Remus Żelistrzewo |
149 |
9. |
Gawroński Zdzisław |
Huragan Smolno |
145 |
10. |
Brzozowski Andrzej |
Brzozaki Mechowo |
143 |
11. |
Dettlaff Sylwester |
OSP Mrzezino |
138 |
Jankowski Adam |
Pianka Gdynia |
138 |
|
13. |
Drzeżdżon Michał |
Kontra Radoszewo |
121 |
14. |
Balewski Mieczysław |
Fox Gdynia |
112 |
15. |
Darżnik Władysław |
Rekowianie Rekowo |
110 |
Czołówka klasyfikacji drużynowej siódmego turnieju:
Lp. |
Drużyna |
Punkty stolikowe |
1. |
Sokół Strzelno |
538 |
2. |
Strzecha Starzyno |
520 |
3. |
Pianka Gdynia |
418 |
4. |
Kontra Radoszewo |
402 |
5. |
Fox Gdynia |
346 |
6. |
Brzozaki Mechowo |
309 |
7. |
OSP Gnieżdżewo |
242 |
8. |
Remus Żelistrzewo |
208 |
9. |
Walety Bolszewo |
178 |
10. |
Rekowianie Rekowo |
124 |
Czołówka klasyfikacji indywidualnej po siedmiu turniejach:
Lp. |
Nazwisko i imię |
Drużyna |
Duże Punkty |
Małe Punkty |
1. |
Kaźmierczak Mariusz |
Gran Krokowa |
359 |
529 |
2. |
Dominik Juliusz |
Kłos Werblinia |
330 |
385 |
3. |
Radtke Marek |
Kłos Werblinia |
326 |
494 |
4. |
Scheiba Zbigniew |
Kłos II Werblinia |
306 |
491 |
5. |
Sitarz Adam |
Szpela II Władysławowo |
305 |
373 |
6. |
Szlas Andrzej |
Rekowianie Rekowo |
302 |
401 |
7. |
Ellwart Eugeniusz |
OSP Gnieżdżewo |
286 |
479 |
8. |
Matysiak Marian |
Fox Gdynia |
281 |
474 |
9. |
Miszka Bogdan |
Remus Żelistrzewo |
279 |
374 |
10. |
Kwidziński Kazimierz |
Kłos Werblinia |
278 |
409 |
11. |
Kreft Kazimierz |
Pianka Gdynia |
275 |
385 |
12. |
Drzeżdżon Jan |
Strzecha Starzyno |
264 |
249 |
13. |
Szopa Henryk |
Sokół Strzelno |
252 |
390 |
14. |
Koziróg Ryszard |
Gran Krokowa |
250 |
-27 |
15. |
Jankowski Adam |
Pianka Gdynia |
242 |
319 |
Czołówka klasyfikacji drużynowej po siedmiu turniejach:
Lp. |
Drużyna |
Duże Punkty |
Małe Punkty |
1. |
Kłos Werblinia |
860 |
2022 |
2. |
Sokół Strzelno |
680 |
1576 |
3. |
Strzecha Starzyno |
620 |
1614 |
4. |
Brzozaki Mechowo |
605 |
1345 |
5. |
Pianka Gdynia |
600 |
1390 |
6. |
Gran Krokowa |
595 |
1153 |
7. |
Rekowianie Rekowo |
530 |
1109 |
8. |
OSP Mrzezino |
480 |
905 |
9. |
Fox Gdynia |
475 |
990 |
10. |
Szpela II Władysławowo |
475 |
974 |
Następny turniej Puckiej Ligi Baśki odbędzie w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie 21 grudnia (sobota) o godz. 1700.
Pełną klasyfikację można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki - www.pucka-liga-baski.pl
info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl