Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

RUMIA– II MASTER KASZEBE

22rumia masters 2

13.02.2022 – godz. 13:00 w Hali Sportowej MOSiR w Rumi odbył się II Turniej Masters Kaszebe z Asem Serce, rozegrano go wg. obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport 5x32 rozdania w kategoriach: indywidualnej i drużynowej.

Otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Rumi Michał Pasieczny który jednocześnie zaszczycił nas biorąc udział jako zawodnik w turnieju życząc pozostałym zawodnikom jak najlepszych wyników. Był to II Turniej z cyklu Masters Kaszebe który składa się z 10 turniejów.

W kategorii open pierwsze miejsce zdobył Minga Andrzej reprezentujący drużynę Przyjaciele zdobywając (26pkt-191 st), 2. Jażdżewski Andrzej – Borowiak Czersk (24pkt-222 st), 3. Strosin Ryszard – Strzebielino (24pkt-191 st), 4. Ochocki Mikołaj – Remus Żeliszewo (24pkt-136 st), 5. Jakubczyk Krzysztof – KM Auto (22pkt-192 st),6. Rybicki Henryk – Zamek Bytów (22pkt-184 st), 7. Bałachowski Wacław – Remus Żeliszewo (22pkt-163 st), 8. Nadolski Jan – Szpela Szotland Władysławowo (22pkt-83 st), 9. Czopp Mirosław – Osłonino (21pkt-88 st), 10. Formela Jan – Tornado Lębork (21pkt-81 st).

Panie: 1. Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów, 2. Żywicka Lidia – Zamek Bytów, 3. Koził Irena – Koziłki.

Drużynowo: 1. Remus Żeliszewo (80pkt-344 st), 2. Przyjaciele (76pkt-189 st), 3. Osłonino (76pkt-70 st), 4. Borowiak Czersk (74pkt-220 st), 5. Baszta Bytów (72pkt-261 st), 6. Tornado Lębork (69pkt-124 st).

Po podsumowaniu wyników Burmistrz Rumi Michał Pasieczny wraz z Panią Dyrektor MOSiR w Rumi Jolantom Król wręczyli pamiątkowe puchary i nagrody.

W przerwach między rundami zawodnicy mieli do dyspozycji catering. Turniej Baśki przebiegał w miłej i sportowej rywalizacji.

Patronat Honorowy:

Michał Pasieczny – Burmistrz Rumi

Jolanta Król – Dyrektor MOSiR

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg